شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶

تیراندازی در رشتخوار دو کشته برجای گذاشت

تیراندازی

فرماندار رشتخوار به حادثه تیراندازی فردی ناشناس در یکی از روستاهای این شهرستان و بیان کرد: در جریان این رخداد دو عضو یک خانواده به قتل رسید و عضو دیگر همین خانواده آن مجروح شد.

به گزارش قدس آنلاین ؛ خالقداد عرب روز شنبه  پیرامون چگونگی این حادثه افزود: ساعت ۲ بامداد دیروز یکی از اهالی روستای فتح آباد با مشاهده فردی ناشناس روی پشت بام منزلش و با فریاد دیگر اعضای خانواده را خبر می کند و در همین لحظه فرد ناشناس با شلیک گلوله وی را از پای درآورده و متواری می شود.

وی ادامه داد: یکی از برادران مقتول بلافاصله قاتل مسلح را تعقیب می کند اما او نیز با شلیک چند گلوله فرد ناشناس از ناحیه پا زخمی می شود. برادر سوم خانواده همین خانواده نیز در جریان تعقیب فرد ناشناس در اثر اصابت گلوله به قتل رسید.  

فرماندار رشتخوار گفت: در نهایت طی این حادثه دو عضو ۲۵ و ۱۸ ساله این خانواده به قتل رسیده و برادر ۲۸ ساله آنها مجروح شد که هم اینک در بیمارستان تحت مداوا قرار دارد.

وی افزود: بر اساس تشخیص اولیه از بررسی پوکه های فشنگ به جا مانده در صحنه قتل احتمال می رود سلاح فرد ناشناس مسلسل سبک کلاشنیکف باشد.  ماموران انتظامی و کارآگاهان پلیس اعزامی از مشهد و همچنین بازپرس قضایی از لحظات نخست پس از وقوع این جنایت در محل حضور یافته و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری ضارب با جدیت ادامه دارد.  

روستای فتح آباد واقع در بخش مرکزی شهرستان رشتخوار سه هزار نفر جمعیت دارد. این روستا در پنج کیلومتری شهر رشتخوار واقع است.

رشتخوار با ۶۵ هزار نفر جمعیت در فاصله ۲۰۰ کیلومتری جنوب مشهد قرار دارد.

منبع : ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.