شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳

استیضاح "رحمانی" در مجلس کلید خورد

رحمانی

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از کلید خوردن طرح استیضاح وزیر صنعت و معدن و تجارت در پارلمان خبر داد.

قدس آنلاین: بهرام پارسایی سخنگوی کمیسیون اصل نودم مجلس، با اشاره به تخلفات اخیر خودروسازی و دستگیری مدیر عامل ایران خودرو، گفت: طرح سوال و استیضاح رحمانی وزیر صنعت و معدن با توجه به تخلفات عدیده خودروسازها در مجلس کلید خورده است.

وی تصریح کرد: بحث استیضاح و سوال از رحمانی با توجه به تخلفات عدیده خودروسازها که بارها و بارها هم تذکر داده شده و مورد بی توجهی قرار گرفته، امری طبیعی است و پاسخگو کردن وزیر مرتبط با طرح سوال حق طبیعی نمایندگان مجلس بوده و اعتبار خانه ملت است.

نماینده شیراز در مجلس تاکید کرد: جلسات متعددی در کمیسیون اصل نودم مجلس با حضور رحمانی وزیر صنعت و معدن، رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان، تعزیرات، دیوان محاسبات و خودروسازان برگزار شد و وعده‌هایی هم داده شد که این وعده‌ها محقق نشد و امروز شاهدیم در تضاد با آن وعده‌ها تخلفات گسترده، سوء مدیریت و سوء‌ نظارت هم صورت گرفته است.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس تصریح کرد: وزیر صنعت و معدن باید بر زیر مجموعه خود نظارت لازم را انجام می‌داد و اکنون رحمانی باید پاسخگوی عملکرد آنها باشد.

انتهای پیام/

نظرات

  • سیف الاسلام ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۶:۱۳
    0 0
    نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی با سلام وتحیات خواهشا در خصوص استیضاح اقای رحمانی اقدام عاجل فرمایید.نامبرده نه تنها نتوانسته در این وزارتخانه موثر باشد بلکه بر پیکره بازار با گماردن افراد نالایق هم چون آقای ع .ت ضربه زده است .کجای دنیا دیده شده که فردی برای کاندیداتوری مجلس بدلیل ادله قوی و متقن رد صلاحیت شده ولی آقای رحمانی او را بدلیل رابطه در پست مهم سازمان حمایت گمارده است.. این وزارتخانه را هم با اعضایش پالایش کنید تا بلکه بازار تثبیت و آرام شودانشالله.ومن الله التوفیق

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.