یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴

معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی خبرداد

اولین انتقال کامل حجاج توسط هواپیمایی کشوری بدون هرگونه مشکلی

معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی

معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: امسال اولین سالی بود که نقل و انتقال حجاج توسط هواپیمایی کشوری و بدون هیچ مشکلی انجام شد.

به گزارش قدس آنلاین، محمد صادق براتی در خصوص ارزیابی خود از حج تمتع امسال نسبت به سال‌های گذشته خاطرنشان کرد: همواره با توجه به این نقل و انتقلات باید گفت که خوشبختانه هیچگونه تاخیری در مسیر رفت حجاج ‌ نداشته‌ایم و در خصوص مسیر برگشت این عزیزان هم خوشبختانه تا کنون این نقل و انتقلات از وضعیت خوبی برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: ما امسال نزدیک به ۱۰ هزار نفر سهمیه بندی حج را داشته‌ایم که این تعداد در قالب ۶۴ کاروان بوده و اعزام آن‌ها به سرزمین وحی نیز از ۲۳ تیرماه سار جاری شروع شد و تا ۱۴ مرداد هم ادامه داشت. عملیات برگشت این عزیزان هم از ۳۱ مرداد شروع شده و تا ۱۷ شهریور ماه نیز ادامه خواهد داشت.
معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی عنوان کرد: ان‌شاالله که تا پایان ۱۷ شهریور برگشت حجاج ادامه دارد بتوانیم نسبت به نقل و انتقال آن‌ها از سرزمین وحی اقدام کنیم.  
براتی گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی خوبی که در حج تمتع امسال صورت گرفت، خوشبختانه حج امسال با کمال آرامش، عزت و افتخار ایرانی در سرزمین وحی انجام شد و حجاج عزیز هم از این سفر خود رضایت کامل داشتند.
وی گفت: همچنین با توجه به گزارشاتی که از حج تمتع امسال به دست ما رسیده و طبق بررسی‌هایی که صورت گرفته، خوشبختانه تکریم کامل عاملین عربستان سعودی نسبت به حجاج انجام شده است.
معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی افزود: همچنین گفتنی است که هیچگونه مشکل خاصی در خصوص میزبانی کشور عربستان تا کنون گزارش نشده و مناسک حج و برنامه‌های مربوطه، به حول قوه الهی در سرزمین وحی به نحو مطلوبی و بدون هیچ ممانعتی انجام شده است.
منبع: ایسنا
انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.