سه‌شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷

همزمان با سراسر کشور

مرحله اول جشن عاطفه ها در ۷ و۸ شهریور برگزار می شود

جشن عاطفه ها

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: اولین مرحله جشن عاطفه ها در استان همزمان با سراسر کشور در ۷ و ۸ شهریور ماه امسال در معابر عمومی و مصلی های نماز جمعه برگزار می شود.

به گزارش قدس آنلاین، حسین گیلاسی با اعلام این خبر که جشن عاطفه ها با شعار «بارنگ مهر رویایی را بسازیم» برگزار می شود، افزود: به این منظور حدود ۴۰۰ پایگاه در سطح استان فعالیت دارند که ۱۸۰ مورد آن در مشهد مقدس مستقر می شوند.

وی ادامه داد: ۶۹ پایگاه در دفاتر کمیته امداد، ۱۷۱ پایگاه در مراکز نیکوکاری، ۸۸ پایگاه در مشهد و مابقی در مساجد و مراکز مقاومت بسیج فعالیت می کنند.

گیلاسی با اشاره به اینکه جشن عاطفه ها در ۲ مرحله برگزار می شود، افزود: اولین مرحله در ۷ شهریور با مشارکت مردم در معابر عمومی و ۸ شهریور با حضور نمازگزاران در مصلی های نمازجمعه و مرحله دوم در ۱۰ مهرماه با مشارکت دانش آموزان برگزار می شود.

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی اظهار کرد: نیکوکاران به منظور کمک به جشن عاطفه ها برای فراهم کردن زمینه تحصیل دانش آموزان نیازمند علاوه بر واریز وجوه نقدی به شماره کارت ۱۱۱۱ – ۹۵۵۱ – ۹۹۱۸ – ۶۰۳۷ نزد بانک ملی با شناسه ۲۳۶۸۰ می توانند با شماره گیری کد # ۱ * ۸۸۷۷ * اقدام کنند.

وی زمان فعالیت پایگاه ها را از ابتدای صبح پنجشنبه ۷ و۸ شهریور ماه تا ۲۳ شب اعلام کرد و یادآور شد: پایگاه مرکزی کمیته امداد خراسان رضوی در مشهد مقدس در باب الرضا(ع) حرم مطهر ایجاد می شود.

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.