سه‌شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۹

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی:

خدمت رسانی شایسته به مردم اولویت آستان قدس رضوی است

خاکسار

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: ارائه خدمات شایسته به مردم به ویژه زائران و مجاوران محروم حضرت رضا(ع) از اولویت های آستان قدس رضوی است.

به گزارش قدس آنلاین، مصطفی خاکسار قهرودی در مراسم آغاز عملیات اجرایی ۵۳۷۸ واحد مسکونی و تامین زمین تولید ۱۷ هزار واحد مسکونی در استان خراسان رضوی که با حضور علیرضا رزم حسینی استاندار و مدیران کل دستگاه­های اجرایی استان در شهر جدید گلبهار برگزار شد، اظهار کرد: هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان والامقام رجایی و باهنر بهانه ای است که یاد و خاطره آن بزرگواران را گرامی بداریم و همه تلاش کنیم تا با همدلی و همراهی بتوانیم گرهی از مشکلات مردم شریف ایران اسلامی بگشاییم.

وی تصریح کرد: بالاترین سرمایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توجه، اعتماد و اطمینان مردم به مسئولان است و بایستی حافظ و نگاهبان این سرمایه عظیم باشیم.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی ضمن تقدیر از تلاش های ارزنده استاندار خراسان رضوی برای رفع چهره فقر و محرومیت از استان بیان کرد: آستان قدس رضوی در شهرهای چناران و سرخس به عنوان معین اقتصاد مقاومتی مشغول فعالیت است و با تاکیدات تولیت معزز آستان قدس رضوی خود را ملزم می دانیم که با همکاری و هم افزایی با بخش های دولتی برای حل مشکلات و معضلات مردم گام­های موثر و اساسی برداشته شود.

استاندار خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: طرح اقدام ملی تولید ۵۳۷۸ واحد مسکونی و تامین زمین جهت ایجاد ۱۷ هزار واحد مسکونی در استان خراسان رضوی با مشارکت دولت، آستان قدس رضوی و شهرداری آغاز شده است.

وی از مشارکت آستان قدس رضوی در این طرح ملی تقدیر کرد و گفت: در مجموع ۲۲ هزار و ۷۳۸ واحد مسکونی در این طرح آماده بهره برداری خواهد شد.

شایان ذکر است، دستور آغاز عملیات اجرایی این واحدهای مسکونی توسط دکتر روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران  و به صورت ویدئو کنفرانس صادر شد.

منبع: آستان نیوز

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.