جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی ؛

حوزه معاونت اماکن متبرکه پیشانی ارتباط و تعامل با زائران بارگاه منور رضوی است

معارفه معاون اماکن متبرکه

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت:حوزه معاونت اماکن متبرکه پیشانی ارتباط و تعامل با زائران عزیز بارگاه منور رضوی است و حفظ قداست، رعایت شئونات، نظم و آراستگی و نظافت صحن ها و رواق های مبارکه از موضوعاتی است که همواره مورد تاکید تولیت آستان قدس رضوی است.

به گزارش قدس آنلاین وبه نقل از آستان نیوز، مصطفی خاکسار قهرودی در آئین تکریم معاون سابق اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی و معارفه سرپرست جدید این معاونت با بیان اینکه تغییر به سمت تعالی و پیشرفت توصیه دین مبین اسلام و اهل بیت(ع) است، اظهار کرد: حرم مطهر جایگاه ویژه ای است که زائران این قطعه از بهشت انتظار هیچ نقص، کوتاهی و مشکلی را در این اماکن متبرکه و نورانی ندارند.
وی تصریح کرد: حوزه معاونت اماکن متبرکه پیشانی ارتباط و تعامل با زائران عزیز بارگاه منور رضوی است و حفظ قداست، رعایت شئونات، نظم و آراستگی و نظافت صحن ها و رواق های مبارکه از موضوعاتی است که همواره مورد تاکید تولیت آستان قدس رضوی است.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: معاونت اماکن متبرکه و خدماتی که در حرم مطهر رضوی به زائران ارائه می شود بایستی به لحاظ کیفی ارتقا یابد و این حوزه بسیار مهم و بااهمیتی است زیرا اثرگذاری مثبت و گسترده ای در سطوح مختلف دارد و کار درست و نتیجه مطلوب آن از سایر بخش های آستان قدس نمود و بازتاب بیشتری خواهد داشت.

وی ضمن تقدیر از خدمات ارزنده مهندس سید خلیل منبتی اظهار کرد: ایشان در دورانی که در معاونت اماکن متبرکه توفیق خدمت داشتند اقدامات شایسته و مناسبی انجام داده اند که ان شا الله مورد رضایت حضرت امام رضا(ع) واقع شود و اینکه توفیق یافته اند که در منطقه محروم سیستان و بلوچستان خدمت کنند نیز جای تبریک و آرزوی موفقیت دارد.

معاون سابق اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی نیز در این مراسم با بیان اینکه فرصت حضور و خدمت در اماکن متبرکه و همکاری با مدیران و کارکنان این نهاد مقدس را بایستی قدر دانست اظهار کرد: خرسندم که در طی این دوران مسئولیت توانستیم با همیاری و همدلی فضایی با آرامش را برای همکاران و خدام این آستان نورانی فراهم کنیم.

مهندس منبتی گفت: احداث و راه اندازی مهمانسرای غدیر و توسعه خادمیاری حضرت رضا(ع) که زمینه تشرف ۵۰ هزار نفر را فراهم کرد از خاطرات ماندگار در ذهن من باقی خواهد ماند.

مصطفی فیضی، سرپرست جدید معاونت اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی نیز با بیان اینکه زائران این بارگاه نورانی به این دستگاه چشم امید دارند، گفت: امیدوارم بتوانیم خدمات شایسته و قابل قبولی را به زائران حضرت ارائه نماییم و از اعتماد تولیت و قائم مقام این آستان مقدس تشکر می کنم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.