شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

معاون سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند؛

۳۰ پروژه بزرگ در انتظار منطقه آزاد اروند/ ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در ۴ ماهه نخست ۹۸

اروند

خوزستان- معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارها منطقه آزاد اروند گفت:طی چهار ماهه امسال بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان میزان سرمایه گذاری در این منطقه صورت گرفته است.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین؛ علی موسوی معاون سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند شامگاه جمعه مورخ ۸ شهریور ۹۸ در نشست خبری با خبرنگاران گفت: با سیاست‌های خوب در سرمایه گذاری ۱۵ میلیارد ریالی در سال۹۷ نسبت به سال ۹۶ ، ۶۰ درصد رشد داشته ایم.
موسوی خبر داد: یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون دلار از مرز شلمچه، آبادان و خرمشهر صادرات داشته و از تولیدات منطقه نیز ۲۰۰ میلیون دلار صادرات داشته ایم که ۳۰ درصد رشد را شاهد بوده ایم.
وی اضافه کرد: ۴ ماهه امسال صادرات ۴۵۰ میلیون دلار بوده است و طی چهار ماهه امسال بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان میزان سرمایه گذاری در این منطقه صورت گرفته است.
موسوی در پایان گفت: تا سال ۱۴۰۰ و ظرف دو سال گذشته قریب ۳۰ پروژه بزرگ در اروند در برنامه است که میزان سرمایه گذاری آن بیش از ۸۱ هزار میلیاردو ۴۷۰۰ نفر اشتغال مستقیم و ۱۴هزار نفر غیر مستقیم است.

وی با اشاره به سرنوشت خودروهای دپو شده در گمرک خرمشهر یادآور شد: بر اساس مصوبه دولت ورود خودرو فعلا ممنوع شده ولی برای خودورهای دپو شده در خرمشهر استاندار خوزستان پیگیر است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.