شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸

آمادگی منطقه ویژه اقتصادی پیام برای حضور سرمایه گذاران روسی

ایران و روسیه

البرز- مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام با اشاره به ظرفیت ها و بسترهای موجود در منطقه پیام از آمادگی لازم برای حضور طرف های روسی برای سرمایه گذاری خبرداد.

به گزارش قدس آنلاین وبه نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پیام، نادر ثناگو مطلق روز جمعه گذشته در نشست مشترک با سفیر ایران در روسیه اظهار کرد: حضور ما در کشور روسیه با توجه به ابراز تمایل شرکت های سرمایه گذاری، تجار و سازمانهای مرتبط در حوزه دریای خزر بر انجام فعالیتهای مشترک با پیام بوده که امیدواریم با برگزاری جلسات مقدماتی زمینه حضور و فعالیت در قالب تفاهم‌نامه های مشترک صورت گیرد.

وی با اشاره به ظرفیت ها و بازارهای موجود نزدیک منطقه ویژه اقتصادی پیام ادامه داد: با توجه به این مهم و در صورت ایجاد تسهیلات لازم برای حضور سرمایه گذاران خارجی در مناطق ویژه اقتصادی قطعا شاهد افزایش سرمایه گذاری خواهیم بود.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام بازارهای موجود در دوکشور را فرصت خوبی برای فعالیت و سرمایه گذاری دانست و اظهار امیدواری کرد: با توجه به جلسات برگزار شده شاهد انعقاد تفاهم‌نامه مشترک و دو جانبه با شرکت های دولتی و خصوصی طرف روسی برای توسعه زیرساخت های خطوط هوایی و همچنین تولید برخی محصولات  از جمله ماشین آلات باشیم.

وی در پایان این نشست از سفیر  ایران در روسیه خواست تا نسبت به معرفی امکان‌های موجود در منطقه ویژه اقتصادی پیام به طرف های روسی، فرصت حضورو فعالیت سرمایه گذاران را فراهم کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.