چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴

سرپرست فرمانداری شهرستان بجنورد خبر داد:

اجرای طرح "سپاس" در گرامیداشت هفته دفاع مقدس

فرمانداری بجنورد

خراسان شمالی- سرپرست فرمانداری شهرستان بجنورد از اجرای طرح «سپاس» با هدف تقدیر از خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان به مناسبت این ایام خبر داد.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، ملک بهمن شیردل عصر دیروز در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در بجنورد اظهار داشت: در راستای اجرای این طرح، مدیران ادارات از ۹۰ خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران سرکشی کرده و ضمن تقدیر و تجلیل از آنان از نزدیک در جریان امور زندگی و مشکلات آنان قرار می گیرند.

وی بر کیفی برگزار کردن برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان بجنورد تاکید کرد و افزود: باید بگونه ای این ایام گرامی داشته شود تا فرهنگ مقاومت و رشادت های رزمندگان دفاع مقدس ضمن اثر بخشی به نسلهای بعدی منتقل گردد.

شیردل غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی، تقدیر از سربازان، مرزبانان و پیشکسوتان جهاد و مقاومت را از جمله برنامه های بزرگداشت این هفته عنوان کرد.

سرپرست فرمانداری بجنورد گفت: تاریخ انقلاب اسلامی ایران پر از برگ های زرین است و هشت سال دفاع مقدس و رشادت های مردم و رزمندگان نیز یکی از آنهاست.

شیردل به صف آرایی ۴۶ کشور جهان در برابر جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: در آن دوران همه قشر های مختلف مردم با رهبری امام راحل و با وحدت و همدلی یک هدف داشتند و آن مقاومت در برابر دشمن و دفاع از میهن بود و امروز نیز که دشمن در جبه های دیگری علیه ملت ایران صف آرایی کرده است با رهبری عالمانه مقام معظم رهبری و وحدت مردم، این دوران نیز با عزت و اقتدار گذر خواهد کرد.
 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.