چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز خبرداد:

ایجاد اشتغال ۱۰ هزار نفری تعاونی‌ها در البرز

طرح اشتغال روستایی

البرز- سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز با اشاره به اینکه ۱۰ هزار نفر در قالب یک هزار تعاونی در استان فعالیت می کنند گفت:تعاونی ها حرف های خوبی در حوزه های خدماتی و دانش بنیان برای گفتن دارند.

به گزارش قدس آنلاین، حسین فلاح‌نژاد صبح امروز چهارشنبه درهمایش تقدیر از تعاونی‌های برتر استان البرز اظهار کرد: تعاونی ها به نوعی مردمی سازی اقتصاد محسوب می شوند چرا که عامه جامعه تعاونی را بهتر از بخش‌ها و روش‌های دیگر برای خصوصی سازی می‌پذیرند.

وی افزود: این جایگاه مردمی را پس از جنگ در توزیع اقلام اساسی شاهد بودیم و هم اکنون در حوزه‌های خدماتی، صنعتی و دانش بنیان  تعاونی‌ها حرف‌های بسیاری برای گفتن دارند.

فلاح نژاد هفته تعاون را فرصتی برای قدردانی از تعاونی‌هایی دانست که در کنار بخش خصوصی سکاندار اقتصاد کشور و استان هستند وگفت: در استان البرز بیش از یک هزار تعاونی فعال داریم وبرای حدود ۱۰ هزار نفر به طور مستقیم شغل ایجاد کرده و اگر بتوان به شکل بهتری تعاونی‌ها را در حوزه های اجتماعی و اقتصادی به مردم معرفی کرد  کارآمدی آنها بهتر هم خواهد شد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز در پایان گفت: حرکت به سمت اقتصاد تعاون یکی از روش‌های نجات اقتصاد کشور است و برای رسیدن به این مهم  باید ضمن اتخاذ راهکارهای جدید در جهت جلب اطمینان مردم حرکت کرد تا سهم تعاون در اقتصاد و اشتغال محقق شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.