چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به وعده همتی و نوبخت اعلام کرد:

طلب گندمکاران از دولت به زودی تسویه می‌شود

حجتی

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به با اشاره به بدهی هزار و 900 میلیارد تومانی دولت به گندم‌کاران، از قول رئیس کل بانک مرکزی و رئیس سازمان برنامه و بودجه برای تأمین اعتبار توسیه این بدهی دولت به کشاورزان خبر داد.

قدس آنلاین: محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی ظهر امروز در حاشیه جلسه امروز هیات دولت با اشاره به بدهی هزار و 900 میلیارد تومانی دولت به گندم‌کاران اظهار کرد:‌ در دولت در این باره مفصل بحث شد. هم بانک مرکزی و هم نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه برای پرداخت این بدهی قول داده‌اند. چون هم بانک‌ها تعهداتشان را اجرایی نکرده‌اند و هم از محل تبصره‌ی یارانه‌ها هنوز پرداختی انجام نشده است.

وی ادامه داد: متاسفانه بیشتر بدهی‌ها مربوط به استان‌های غربی و شمال غرب کشور است که گندم‌کاران گندم خود را تحویل دادند اما پولی دریافت نکردند و چون در مناطق سرد هستند باید زودتر کشت خود را آغاز کنند. در این زمینه در دولت بحث شد و ما امیدواریم هر چه زودتر این موضوع حل شود.

وزیر جهاد کشاورزی در مورد اصلاح قیمت سبوس نیز گفت: من قیمتی اعلام نکردم، بلکه ستاد تنظیم بازار قیمت اعلام کرده که مورد اعتراض آن قرار گرفت و رئیس جمهور هم دستور رسیدگی داد و ستاد تنظیم بازار باید در قیمت تجدید نظر کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.