شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲

احداث باغ بانوان وکیل آباد تا پایان سال/ اجرای طرح سیمپ بصورت پایلوت

باغ بانوان وکیل آباد

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از احداث باغ بانوان وکیل آباد تا پایان سال ۹۸ خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از  روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی  گفت: باغ بانوان وکیل آباد با مساحت ۵۸۰۰۰ متر مربع و با پیش بینی اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد و ۸۰۰  میلیون تومان تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

وی افزود: پارک لادن ۱-۳ با اعتباری بیش از ۷۵۰ میلیون تومان و مساحت ۵۶۰۰ متر مربع تا پایان شهریور ماه به بهره برداری خواهد رسید.

یعقوبی خاطرنشان کرد: احداث فضای سبز میدان پژوهش با مساحت ۳۷۴۰۰ متر مربع، احداث ابنیه و فضای سبز محدوده جنوب شرقی تپه وفا با مساحت ۲۴۰۰۰ متر مربع به ترتیب با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان و حدود ۴ میلیارد تومان تا سال ۹۹ احداث می شود.

معاون شهردار مشهد از اجرای طرح سیمپ بصورت پایلوت در نواحی ۱ و ۲ منطقه ۹ خبر داد و گفت: نرم افزار سیمپ یک نرم افزار الکترونیکی هوشمند است که شهروندان می توانند فایل آن را از طریق کافه بازار برروی تلفن همراه خود نصب کنند و هر زمان از شبانه روز با درخواست خودرو در جهت تحویل زباله های خشک خود از درب منزل اقدام نمایند.

وی افزود: تعداد مشترکین این طرح تا دهم شهریور ماه ۶۷۰۰ نفر بوده و از ابتدای شروع طرح بیش ۳۳ هزار کیلو زباله خشک از طریق این نرم افزار تحویل خودروهای سیمپ شده است.

یعقوبی به احداث پارک خطی هنرستان تا هفت تیر اشاره کرد و گفت: این پارک خطی که از هفت تیر ۴ تا هنرستان را شامل می شود با مساحت ۷۸۰۰ متر مربع و با اعتباری بیش از ۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان تا پایان مهر ماه به بهره برداری خواهد رسید.

وی همچنین درخصوص پارک خطی رهایی گفت: این پارک با مساحت ۱۸۶۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در سرافراز ۱۸ احداث و تا پایان فصل پاییز به بهره برداری می رسد.

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.