چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴

المیادین: انسجام محور مقاومت بیش از هر زمان دیگری است

مقاومت

المیادین در گزارشی اعلام کرد در حالی که انسجام محور مقاومت در منطقه بیش از هر زمان دیگری افزایش یافته، برکناری جان بولتون نشانه عقبگرد جنگ‌طلبان در واشنگتن است.

به گزارش گروه بین الملل قدس آنلاین، دبیرکل حزب الله تاکید کرد هر نوع جنگی رخ دهد، پایان کار اسرائیل خواهد بود. سید حسن نصرالله، این سخنان سرنوشت ساز را خطاب به محور آمریکایی-اسرائیلی بیان کرد. پیام‌های نصرالله در سایه تحولات متعدد در منطقه ارسال شد. مقاومت لبنان قواعد جدیدی در رویارویی با رژیم صهیونیستی تحمیل کرد و عملیات آویویم در داخل سرزمین‌های اشغالی، تعیین کننده بود و با تصمیم به سرنگون کردن پهپادهای رژیم صهیونیستی تکمیل شد.

در ادامه این گزارش آمده است: منطقه وارد مرحله جدیدی شد که در آن موازنه قدرت به طور چشمگیری به سود محور مقاومت است. قدرت محور مقاومت در همه سطوح در حال افزایش است. به ویژه که طرف‌های مختلف در محور مقاومت منسجم با یکدیگر عمل می‌کنند و بارها هماهنگی بین خود را اعلام کرده اند.

سیف دعنا، استاد مطالعات بین الملل در دانشگاه ویسکانسین آمریکا در مصاحبه با المیادین گفت: ”ما در مرحله جدیدی قرار داریم که در آن نه فقط تحول در موازنه قدرت به سود محور مقاومت ایجاد شده است، بلکه همچنین به نظر می‌رسد شاهد تحول در سطح هماهنگی بین طرف‌های مختلف در محور مقاومت هستیم. شاهد آن بودیم که بلافاصله پس از سرنگونی پهپاد اسرائیلی در جنوب لبنان، یک پهپاد این رژیم هم در نوار غزه سرنگون شد. مسئولان محور مقاومت می‌گویند سخنان سید حسن نصرالله، سخن همه است.“

المیادین افزود در حالی که جبهه مقاومت انسجام خود را تقویت می‌کند و درجه هماهنگی را افزایش می‌دهد، آمریکا شاهد عقبگرد بازهای جنگ طلب است و دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور، جان بولتون، مشاور امنیت ملی خود را برکنار کرد.

این در حالی است که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، به دنبال هر برگ برنده‌ای است که شانس او برای پیروزی در انتخابات آینده را افزایش دهد. به ویژه که او در صحنه داخلی و نیز در برابر محور مقاومت، متحمل شکست‌های متعدد شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.