شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان خبر داد:

تردد بیش از ۸هزار زائر ایرانی از گذرگاه های مرزی خوزستان در تاسوعا و عاشورا

پرتره های محیطی از زائران پیاده اربعین حسینی

خوزستان_ غلامعباس بهرامی نیا گفت: امسال بیش از ۸ هزار زائر ایرانی در تاسوعا و عاشورای حسینی از گذرگاه های مرزی استان تردد کردند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان، غلامعباس بهرامی نیا اظهار کرد: امسال در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی ۸ هزار و ۳۴۹  زائر ایرانی از مرزهای شلمچه و چذابه تردد کردند.

وی مجموع تردد زائران ایرانی از مرز چذابه را یک هزار  و ۲۷۹ نفر برشمرد و افزود: از این مرز ۶۱۸ مسافر ایرانی به عراق سفر کرده و ۶۶۱ نفر نیز وارد کشور شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان اظهار کرد: در مرز شلمچه نیز ۴ هزار و ۱۱۴ نفر مسافر ایرانی به عراق سفر کرده و ۲ هزار و ۹۵۶ نیز وارد خاک کشور شدند که در مجموع تردد ۷ هزار و ۷۰ نفر به ثبت رسید.

بهرامی نیا ادامه داد: همچنین در ایام تاسوعا و عاشورا ورود ۴۱۹ و خروج ۵۲۱ مسافر عراقی از مرز چذابه به ثبت رسید.

وی گفت: در این مرز نیز شاهد ثبت ورود ۲ هزار و ۸۲۰ مسافر عراقی به ایران و خروج ۴ هزار و ۷۹۹ نفر مسافر عراقی از کشور بودیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان بیان کرد: در مجموع امسال ۱۶ هزار و ۹۰۸ نفر در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی از مرزهای شلمچه و چذابه تردد کردند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.