شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴

احداث پیست دوچرخه سواری در نقاط مستعد گردشگری کرج

پیست

البرز- رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت:حاشیه رودخانه کرج، ارتفاعات بیجی، نهر دلمبر از نقاط مستعد گردشگری کرج به شمار می روند که کار احداث پیاده راه و پیست دوچرخه سواری در آن ها در حال انجام است.

به گزارش قدس آنلاین وبه نقل از پایگاه خبری شهرداری کرج، پیمان بضاعتی پور با تاکید بر اهمیت بهسازی، حفظ و نگهداری عرصه های فضای سبز کرج اظهار کرد: تکامل و تراکم در شهرها و محدودیت های خاص زندگی شهر نشینی موجب می شود تا انسان به دنبال گریزگاهی باشد تا زمانی را برای تفریح، استراحت و ترمیم قوای فکری و جسمی خود اختصاص دهد.

وی با اشاره به شاخص های خاص عمرانی در پروژه نهر دلمبر گفت: یکی از بخش های ویژه این پروژه احداث مسیر تندرستی به همراه پیست دوچرخه سواری مجاور هر کدام به عرض ۴ متر و طول ۲ کیلومتر است که زمینه دسترسی شهروندان به صورت پیاده وسواره را از خیابان لاله ۱ شرقی تا دهکده تفریحی گردشگری باغستان را فراهم می کند.

این مسئول احداث فضای استراحت، نورپردازی ویژه و استقرار مبلمان شهری را از اقدامات انجام شده در این مسیرها عنوان کرد و یادآور شد:  هرچه فضای گفت و گو و سطح تعاملات اجتماعی افراد افزایش یابد نشاط و سرزندگی اجتماعی نیز گسترش می یابد که منجر به سلامت جامعه شهری خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.