دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲

اجرای طرح یاری گران در بوشهر

مراکز ترک اعتیاد - کراپ‌شده

بوشهر- طرح یاریگران زندگی باهدف ایجاد حس مسئولیت در میان مردم و گروه‌های مختلف اجتماعی به‌منظور پیشگیری از وقوع اعتیاد امسال در ۲۰ درصد مراکز آموزشی استان بوشهر اجرا می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین؛ دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: طرح یاریگران زندگی در محیط‌های هدف شامل خانواده، مراکز آموزشی، محیط‌های کاری و محله‌های شهری و روستایی و شیوه یاری‌رساندن به افراد، قربانیان ناشی از سوءمصرف مواد مخدر و صیانت اجتماعی از بهبودیافتگان آموزش داده می‌شود.

ارسطو ترکمان‌منش روز شنبه در نشست کارگروه مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر افزود: با اجرای طرح یاریگران زندگی هرروز فرد و خانواده‌ها با آشنایی و اشراف کامل به معضلات و خطرها، آسیب‌های ناشی از مواد مخدر و اعتیاد می‌توانند یاریگر زندگی فرد و یا خانواده‌های دیگری باشند.

وی بیان کرد: تدوین طرح یاریگران زندگی در اجرای سیاست‌های کلی ابلاغی رهبر معظم انقلاب، بند ۵۷ سیاست‌های کلی برنامه ششم توسعه و تدبیر رئیس‌جمهوری و رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر باهدف کاهش تقاضای مواد مخدر و روان‌گردان‌ها در قالب کاهش نرخ شیوع اعتیاد در محیط‌های اجتماعی تدوین‌شده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.