سه‌شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰

وزیر دادگستری خطاب  به مدیران استان زنجان گفت:

فرصت انجام کارهای عجولانه را نداریم

شورای اداری استان زنجان

زنجان- وزیر دادگستری گفت: دشمن از تخریبهای ما علیه یکدیگر سوء استفاده می کند.

به گزارش قدس آنلاین سید علیرضا آوایی وزیر دادگستری در جلسه شورای اداری استان زنجان با اشاره به اینکه وجود بیش از  300هزا ر شهید وظیفه ما را در خدمت رسانی به مردم سنگین تر کرده است گفت: همواره تاکید جانبازان دفاع مقدس بر حفظ حقوق مردم و شناسایی افرادی است که به بیت المال دست درازی می کنند، است.

وزیر دادگستری خطاب به مدیران دستگاههای اجرایی افزود:همواره در خدمت بی منت و متواضعانه و مخلصانه به مردم باشیم واسیر این دنیا و جاذبه های آن نشویم.

آوایی با اشاره به اینکه محبوبیت و مال و  امکانات باعث غفلت از خدا می شود گفت:پستها باید ابزاری برای خدمت دین باشد  واگر ما ابزار و در خدمت این پستها  باشیم در کشتی غرق می شویم.

وی  با اذعان به اینکه اقتضای انسان بودن لغزش است ادامه داد:  قدر موقعیت  هارا بدانیم و از  میدان بازی برای خدمت  به مردم بهره ببریم.

وی با تاکید بر اینکه شهدا و خانواده های آنان نظاره گر اعمال  ما هستند یاد اور شد: فرصت کارهای عجولانه  رانداریم و باید در تصمیم گیری ها بیشتر دقت کنیم.

وزیر دادگستری با انتقاد از برخی صحبتها و تخریبهای مسئولین بر علیه یکدیگر افزود: خیلی از حرفهای ما پرونده  و مدارکی است  بر علیه نظام جمهوری اسلامی ودشمنان از این مدارک سوء استفاده های زیادی می کنند.

 وی با اشاره به اینکه باید ما مدیران در قبال اعتماد نظام جمهوری اسلامی پاسخگو باشیم افزود: در معارف دینی کف قیمتی که به انسان داده اند بهشت است ولی برخی خود رابه هر قیمتی می فروشند.

 فتح اله حقیقی استاندار زنجان نیز در ادامه گفت: مشکلات و مسائل موجود در واحدهای تولیدی، هم در استان و هم درصورت نیاز از طریق وزارتخانه ها و مراکز خارج از استان پیگیری می شود.

استاندار زنجان به برخی از رتبه های شاخص استان زنجان در میان سایر استان های کشور اشاره کرد و گفت: زنجان جزو پنج استان امن کشور است.

وی با خاطر نشان ساخت:استان زنجان  رتبه سوم امنیت سرمایه گذاری و رتبه ششم در نرخ بیکاری را داراست.

حقیقی با اشاره به وقوع آتش‌سوزی های اخیر شهرستان طارم، گفت: فرمانداران باید مدیریت بحران شهرستان ها را فعال نگه دارند تا در زمان وقوع حوادث از آمادگی کامل برخوردار باشند.

استاندار افزود:برای خاموش کردن آتشکه  توسط عامل انسانی، ایجاد شده بود  بیش از ۶۰۰ نفر نیرو بسیج شدند  وضربه جبران‌ناپذیری به محیط زیست وارد شد.

وی از آغاز دور دوم سفر به شهرستان‌ها و روستاهای استان از هفته آینده خبر داد و افزود: مصوبات سفرهای دور اول به شهرها و ۱۱۰ روستایی که بازدید شده از مدیران مربوطه با جدیت پیگیری می شود تا در این دوره، نتایج آن سفرها به مردم ارائه شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.