شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷

فصل جدید «نفوذ» جلوی دوربین رفت

نفوذ

فیلم برداری فصل دوم سریال استراتژیک «نفوذ» از پنج شنبه ۴ مهرماه آغاز شد.

به گزارش قدس آنلاین، محسن علی اکبری تهیه کننده سریال «نفوذ» درباره آغاز تولید فصل دوم این سریال گفت: فیلم برداری فصل دوم سریال «نفوذ» پنج شنبه با ضبط سکانس هایی در قطار و راه آهن آغاز و با همکاری راه آهن تهران چند واگن قدیمی مربوط به دهه ۵۰ در اختیارمان گذاشته شده است و پیش بینی می کنیم در قطار چهار روز کار به طول بیانجامد.

وی افزود: در ادامه بخشی از کار را در خجیر هستیم و بعد از خجیر راهی پادگان لشکر ۱۶ زرهی قزوین خواهیم شد تا در قزوین صحنه های مربوط به مریوان را فیلم برداری کنیم.

علی اکبری ادامه داد: سپس راهی شمال کشور می شویم که دکورهای مربوط به سایت کبکان در آنجا ساخته شده است و برای آن مقطع، شش بازیگر خارجی می آوریم که اسامی آن ها را متعاقبا اعلام خواهیم کرد.

تهیه کننده سریال «نفوذ» درباره مدت زمان تولید فصل دوم نیز خاطرنشان کرد: ضبط ٣٠ قسمت از فصل دوم این سریال ٤٠ قسمتی انجام شده است و پیش بینی می کنیم کار ده قسمت پایانی ظرف چند ماه آینده به اتمام برسد.

مجموعه «نفوذ» به تهیه کنندگی محسن علی اکبری و کارگردانی و نویسندگی جواد شمقدری تاریخ انقلاب از بهمن ۵۷ تا آبان ۵۸ را در ۴۰ قسمت نشان می‌دهد.

امین اسکندریان، کیمیا اکرمی، احمد نجفی، حمید گودرزی، رحیم نوروزی، علیرام نورایی، صالح میرزا آقایی، شهره لرستانی، زهرا سعیدی، حجت‌الاسلام سیدمحسن هاشمی، جلیل فرجاد، ماشاله شاه مرادی، کاوه سماک باشی، امیرمحمد زند، یلدا افشاری‌نیا، شیوا بلوچی، نجوا صاحب الزمانی، فاطمه بیگی، محمد جواد جعفرپور، جلال فاطمی بازیگران ایرانی این سریال و فیلیپ ساترکین و سامی بابو از بازیگران خارجی این سریال هستند.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.