شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷

۳۶۲ طرح محرومیت زدایی در استان مرکزی آماده بهره برداری است

اردوی جهادی

اراک - فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: ۳۶۲ طرح محرومیت‌زدایی در بخش های مختلف عمرانی، فرهنگی، آموزشی و بهداشتی در این استان آماده بهره‌برداری است.

به گزارش قدس آنلاین؛ سرتیپ دوم پاسدار«محسن کریمی» افزود: طرح های محرومیت زدایی سپاه روح‌الله از برنامه های اصلی کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در جنگ تحمیلی و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی است که همزمان با این رویداد فرهنگی در ۱۱ مهرماه جاری با حضور مسئولان ارشد لشگری و کشوری به بهره‌برداری می رسد.

وی ادامه داد: از مجموع طرح های محرومیت زدایی کنگره نقش امام خمینی(ره) و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی ۵۶ طرح ویژه آبرسانی در بخش های انتقال و لایروبی قنوات، ۸۰ طرح فرهنگی از قبیل ساخت و مرمت مجتمع های فرهنگی، یادمان‌های شهدا و ساخت مسجد، ۹۳ طرح آموزشی از قبیل ساخت و مرمت مدارس، ۵۹ طرح ساخت خانه محروم، ۱۳۴ طرح ساخت و مرمت مراکز پزشکی و بهداشتی، ۳۹ طرح اشتغالزایی و ۲۲ طرح نیز ساخت پل و جاده های روستایی است.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی بیان کرد: طرح های محرومیت‌زدایی کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در جنگ تحمیلی و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی با مشارکت سپاه روح‌الله، خیران و دستگاه‌های اجرایی برنامه‌ریزی، ساخته و به بهره‌برداری رسیده است.

سردار کریمی اظهار داشت: ساخت ۲۴ منزل مسکونی برای خانواده‌های شهدای فاطمیون در دلیجان و خانه محرومان و عالم در نقاط مختلف استان، طرح های مختلف راهسازی، جاده های روستایی، پل، جدول‌گذاری کوچه های روستایی و حاشیه‌ای شهرها از مهمترین طرح های عمرانی این نهاد انقلابی است که همزمان با روز کنگره شهدای استان بهره‌برداری می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.