دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

سرپرست معاونت محرومیت زدایی این مجموعه:

میزبانی از ۵۹ هزار زائر محروم در ۶ ماه ابتدایی سال جاری توسط آستان قدس رضوی

زائران سالمند

سرپرست معاونت محرومیت زدایی آستان قدس رضوی گفت: این معاونت در ۶ ماه نخست سال جاری میزبان ۵۹ هزار و ۳۰۱ زائر محروم و زیارت اولی بوده است.

به گزارش قدس آنلاین، حامد صادقی گفت: رسیدگی به محرومان یکی از سیاست های اصلی آستان قدس رضوی است، از همین رو از ابتدای سال جاری با همکاری نمایندگی های این آستان مقدس در سراسر کشور نزدیک به ۶۰ هزار زائر محروم که توان مالی سفر به مشهد و زیارت مرقد علی بن موسی الرضا(علیه السلام) را نداشتند شناسایی و به مشهد مقدس اعزام شدند.
وی افزود: این افراد از سنین و اقشار مختلف جامعه سه روز در جوار مرقد امام هشتم(علیه السلام) میهمان آستان قدس بودند و از خدمات مختلف این آستان مقدس بهرمند شدند.
سرپرست معاونت محرومیت زدایی آستان قدس رضوی تاکید کرد: تامین وسیله ایاب و ذهاب رایگان به حرم مطهر رضوی،‌ سه وعده غذا و برنامه‌های فرهنگی از جمله خدماتی است که آستان قدس رضوی به زائران محروم علی بن موسی الرضا(علیه السلام) ارائه می دهد.
صادقی با تاکید بر اینکه در طول ۳ سال گذشته بیش از یک میلیون نفر از این طرح بهرمند شدند، افزود: امیدواریم تا پایان سال ۹۸ میزبان ۱۲۰ هزار زائر محروم از سراسر کشور باشیم.

منبع: آستان نیوز 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.