سه‌شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴

بیش از یک میلیارد ریال جایزه نقدی برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه تهران

جشنواره فیلم کوتاه تهران

امسال در «سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران» یک میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال جایزه نقدی به برگزیدگان بخش مسابقه ایران اهدا خواهد شد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از ستاد خبری سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، در بخش مسابقه ملی این دوره از جشنواره، تندیس جشنواره به همراه ۲۰۰ میلیون ریال به عنوان جایزه بهترین فیلم در بخش سینمای ایران به تهیه‌کننده اثر تعلق می‌گیرد.
همچنین جایزه ویژه هیأت داوران در بخش فیلم‌های داستانی یا تجربی تندیس جشنواره و ۱۵۰ میلیون ریال، جایزه بهترین فیلم تندیس جشنواره و ۲۰۰ میلیون ریال، برای بهترین کارگردانی در بخش فیلم داستانی و تجربی به تفکیک، تندیس جشنواره و ۱۲۰ میلیون ریال، برای بهترین کارگردانی در بخش فیلم مستند و پویانمایی و بهترین فیلم‌نامه به تفکیک، تندیس جشنواره و ۱۰۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است.
بر اساس این گزارش، برای بهترین تحقیق و پژوهش در فیلم مستند، بهترین صدای فیلم (صدابرداری یا صداگذاری)، بهترین تدوین و بهترین فیلم‌برداری، هر کدام تندیس جشنواره و ۷۰ میلیون ریال جایزه نقدی در نظر گرفته شده است.
در کنار این جوایز هیأت داوران می‌تواند حداکثر سه دیپلم افتخار و ۵۰ میلیون ریال به هر یک از رشته­های بازیگری، موسیقی، عنوان‌بندی، جلوه‌های ویژه، طراحی صحنه، لباس و... در فیلم کوتاه اهدا کند و به بهترین فیلم از نگاه مردمی نیز ۱۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی تعلق خواهد گرفت.
سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری سیدصادق موسوی، ۱۹ تا ۲۴ آبان‌ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.   

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.