جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

دستگیری بزرگترین وارد کننده مواد مخدر صنعتی فاروج در قوچان

دستگیری یک شبکه ضد انقلاب

خراسان شمالی- فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری بزرگترین وارد کننده مواد مخدر صنعتی فاروج در شهرستان قوچان و کشف ۳ کیلوگرم کراک خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار"علیرضا مظاهری" با اعلام جزئیات این خبر گفت: فردی که مدت زیادی اقدام به وارد کردن مواد مخدر صنعتی کراک و فروش آن در شهرستان فاروج می کرد و تحت تعقیب پلیس نیز بود در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان قوچان دستگیر شد. 
وی افزود: این فرد با استفاده از خودروهای عبوری اقدام به حمل مواد مخدر صنعتی و فروش آن در شهرستان فاروج می کرد که در نهایت توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مورد شناسایی و تحت تعقیب و مراقبت قرار می گیرد. 
سردار مظاهری با اشاره به اینکه ماموران در یک عملیات مشترک و غافلگیرانه این فرد را در شهرستان قوچان و بعد از پیاده شدن از یک دستگاه خودروی عبوری دستگیر می کنند، یاد آور شد: در بازرسی از این فرد مقدار ۳ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی از نوع کراک کشف و ضبط و یک دستگاه خودروی پژو پارس نیز توقیف و راهی پارکینگ می شود. 
فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی با بیان اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی می شود، خاطر نشان کرد: پلیس در راه مبارزه با سوداگران مرگ از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و هرگز اجازه نخواهد داد تا سلامت و امنیت و آرامش افراد جامعه مختل شود. 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.