شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲

علیرضا رزم حسینی در مراسم صبحگاه مشترک و رژه یگان‌های نمونه نظامی و انتظامی:

امنیت موجود در خراسان رضوی کم نظیر است

استاندار خراسان رضوی

استاندار خراسان‌ رضوی گفت: امنیت این استان پایدار و کم نظیر است و این امنیت حاصل تلاش همه یگان‌های مسلح و شورای تامین استان است.

به گزارش قدس آنلاین، علیرضا رزم حسینی در مراسم صبحگاه مشترک و رژه یگان‌های نمونه نظامی و انتظامی خراسان رضوی در مشهد افزود: امنیتی که امروز برای میلیون‌ها زائر و مجاور خراسان رضوی وجود دارد با انجام  وظیفه کامل همه نیروهای مسلح استان حاصل شده است.

وی با بیان اینکه ملت ما دیندار و متدین است و لیاقت آقایی و زندگی با عزت را دارد ادامه داد: به برکت اقتدار و تیز هوشی مقام معظم رهبری، امنیت، اقتدار نظامی و حکومت بر دل‌ها در طول تاریخ معاصر ایران کم نظیر است و اگر ما آن سوی مرزهایمان هم طرفدار داریم به خاطر نفوذی است که بر دل‌ها داریم.

استاندار خراسان رضوی گفت: در راستای گام دوم انقلاب که با ابلاغ پیام تاریخی و ماندگار مقام معظم رهبری اعلام شد امیدواریم در عرصه‌های مختلف همچون امنیت موفق بوده و  به قله های رفیع رفاه دست یابیم و رسیدن به این هدف با وحدت همه نیروها امکان پذیر است.

رزم حسینی افزود: فعالیت نیروهای انتظامی تعطیل بردار نیست و آنها در همه رده ها آماده باش هستند و امنیتی که ایجاد شده است حاصل این تلاش و فداکاری است.

فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی هم گفت: حضور میلیون‌ها زائر و مجاور در خراسان رضوی و شهر مشهد وظیفه ما را سنگین‌تر کرده است اما به برکت حمایت همه نیروها در عرصه امنیت و با پشتوانه مردمی، بهترین شرایط امنیتی در خراسان رضوی حاکم است به گونه ای که در مقابل تهدیدات حداقلی دشمنان تهدیدات حداکثری به کار می بریم.

سردار محمد کاظم تقوی افزود: در جهت مشارکت دادن مردم در تامین امنیت امسال تعداد نیروهای موسسات حفاظتی و مراقبتی با هزار و ۵۰۰ نفر افزایش به پنج هزار و ۵۰۰ نفر رسیده است و مردم در زمینه همیار پلیس و پلیس افتخاری هم مشارکت خوبی با نیروی انتظامی دارند.

در حاشیه این مراسم از خانواده های شهیدان هادی عزتی، عباس مهر اندوز و جانباز جواد داوری و جمعی از بازنشستگان و خیرین نیروی انتظامی استان خراسان رضوی قدردانی شد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.