شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۴

انتقال فرودگاه شهید هاشمی نژاد از مشهد به چناران

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان رضوی

نماینده معین چناران گفت: پیگیر انتقال فرودگاه هاشمی نژاد به شهرستان چناران هستم و اگر این اتفاق صورت گیرد، مسیر دسترسی مسافران به فرودگاه آسان‌تر می شود.

به گزارش قدس آنلاین، حجت الاسلام حسن  نوروزی در خصوص انتقال فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد به چناران گفت: پیگیر این موضوع هستیم و اگر این اتفاق صورت گیرد، مسیر دسترسی مسافران به فرودگاه آسان‌تر می‌شود.

نماینده معین  چناران  و بینالود افزود: فعالیت فرودگاه مشهد در وسط شهر باعث نگرانی مردم شده و ضروری است این فرودگاه به منطقه‌ای دور از شهر منتقل شود که با توجه به دشت وسیع اطراف چناران و وجود کوه‌های هزارمسجد در این منطقه، جای مناسب و امنی برای احداث فرودگاه فراهم کرده است.

وی با اشاره به مشکلات مردم در گلبهار، افزود: این شهر جدیدالاحداث رشد خوبی کرده و اکنون جمعیت زیادی ساکن آن هستند و باید به حل مشکلات مردم در این شهر توجه شود.

نوروزی نبود بیمارستان ، عدم توجه به کلنیک تخصصی، آرمسنان، قطار شهری وعدم استقرار ادرات در شهر را از جمله مشکلات پیش روی مردم دانست و ادامه داد، شهر گسترش یافته است و مردم نسبت به امنیت گلایه‌مندی دارند که باید درجه نیرو انتظلمی و امکانات این نیرو  در گلبهار افزایش یابد.

نماینده معین  چناران به مشکلات حمل‌ونقل مردم در گلبهار نیز اشاره کرد، و یادآور شد: مسئولیت حمل و نقل برون شهری باید  از اداره راهداری گرفته شود و به شهرداری واگذار گردد، تا مشکلات مردم بر طرف شود.

وی به مشکلات مردم در روستاها نیز اشاره و خاطرنشان کرد: در این شهرستان روستاهایی هستند که هنوز مشکل آب، گاز و آسفالت دارند که باید خواسته ساکنان آن روستاها مورد توجه قرار گیرند.

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.