دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴

عضو هیئت رئیسه مجلس:

طرح «اعاده خسارت از آمریکا پیرو واقعه ۱۳ آبان» کلید خورد

امیرحسین قاضی‌زاده‌‌هاشمی

رئیس فراکسیون «اقدام پیش دستانه علیه تهدیدات آمریکا» گفت: این فراکسیون با توجه به اسنادی که در لانه جاسوسی و اعترافاتی که جاسوسان آمریکایی‌ سالها پیش داشته‌اند، درصدد برآمده تا طرحی را برای اعاده خسارت از آمریکایی‌ها پیرو واقعه ۱۳ آبان تهیه و این طرح را به مجلس ارائه دهد.

قدس آنلاین: سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی با اشاره به سرنوشت طرح‌های ده‌گانه ضد آمریکایی در مجلس گفت: طرح‌های ده‌گانه ضد آمریکایی در حال حاضر در کمیسیون‌های «امنیت ملی و سیاست خارجی» و «فرهنگی» در حال بررسی است و کارشناسان امر می‌توانند نقطه نظرات خود را پیرو این طرح‌ها به مجلس ارائه دهند تا این طرح‌ها به غنای لازم برسد.

وی تاکید کرد: البته در حال حاضر دوستانمان در فراکسیون بر روی طرح جدید ضد آمریکایی در قالب روز ۱۳ آبان، مشغول به فعالیت هستند تا طرحی را در مقابله با این واقعه علیه ایران تهیه کنند.

رئیس فراکسیون «اقدام پیش دستانه علیه تهدیدات آمریکا» با بیان اینکه  آمریکایی‌ها به لحاظ حقوقی در عرصه‌های مختلف- با دلیل و بی دلیل- علیه ایران پرونده سازی کرده اند. اظهارداشت: آمریکایی‌ها در تعداد زیادی از رویارویی‌ها علیه ایران نقش مستقیم داشته اند لذا این فراکسیون تلاش می‌کند تا این موارد را شناسایی کرده و اقدام پیش دستانه در این راستا داشته باشد که نمونه آن در موضوع هواپیمای ایرباس و ۲۸ مرداد مطرح شد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: بنابراین این فراکسیون با توجه به اسنادی که در لانه جاسوسی و اعترافاتی که جاسوسان آمریکایی‌ سالها پیش داشته‌اند، درصدد برآمده تا طرحی را برای اعاده خسارت از آمریکایی‌ها پیرو واقعه ۱۳ آبان تهیه و این طرح را به مجلس ارائه دهد.

منبع: میزان

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.