دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵

تذکر تأمل برانگیز یک نماینده

خروج یک و نیم میلیون ارز از کشور برای ژله و مربا

مجلس

نماینده مردم فلاورجان در تذکری به وزرای امور اقتصادی و دارایی و صنعت و معدن عنوان کرد که خروج حدود یک و نیم میلیون دلار ارز از کشور برای واردات مربا و ژله در این شرایط اقتصادی چه دلیلی دارد؟

قدس آنلاین: تذکرات کتبی نمایندگان و مسئولان اجرایی کشور در نشست علنی امروز مجلس (دوشنبه ۱۵ مهر ۹۸) از سوی هیأت رئیسه قرائت شد که یکی از این تذکرات جالب توجه است.

سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در تذکری به وزرای امور اقتصادی و دارایی و صنعت و معدن عنوان کرد که خروج حدود یک و نیم میلیون دلار ارز از کشور برای وا ردات مربا و ژله در این شرایط اقتصادی چه دلیلی دارد؟

علاوه بر این، سیدمهدی مقدسی نماینده مردم اراک به اتفاق 85 نفر دیگر از نمایندگان در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار تسریع در تعیین سهامدار با اهلیت مالی، فنی و مدیریتی برای شرکت‌های آذراب و هپکو به منظور بازگشت رونق گذشته و برخورد با تخلفات صورت گرفته شدند.

ناهید تاج‌الدین نماینده مردم اصفهان به اتفاق 26 نفر دیگر از نمایندگان در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار الزام دستگاه‌های اجرای قوانین در خصوص پرداخت فوق‌العاده ایثارگری به فرزندان شاهد، جانبازان و ایثارگران شدند.

چنارانی نماینده مردم نیشابور در تذکری به وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد که زمستان در پیش است از هم اکنون به فکر امکان گرمایشی استاندارد برای مدارس باشید.

نادر قاضی‌پور، علیرضا محجوب و محسن علیجانی زمانی نمایندگان ارومیه و تهران به وزیر راه و شهرسازی لزوم رفع مشکل متقاضیان مسکن را متذکر شدند.

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در تذکری به وزیر دادگستری خواستار تعیین تکلیف کارکنان و قضات شوراهای حل اختلاف شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.