شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

میدان بار نوغان عوارضی شد/ دریافت ورودی پارکینگ در میدان بار نوغان

نوغان

نائب رئیس هیات مدیره میدان بار نوغان گفت: طبق مصوبه هیأت امناء، میدان بار نوغان نیز جهت ورود خودرو برای پارکینگ عوارض دریافت می کند.

به گزارش قدس آنلاین، سعید غیور نائب رئیس هیأت مدیره میدان بار نوغان مشهد گفت : طبق مصوبه هیأت امناء میدان بار نوغان از تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ مانند میدان بار سپاد ،رضوی و گل فتح آباد ورودی دریافت می کند.

او ادامه داد: میدان بار داخل طرح بافت فرسوده قرار گرفته است و شهرداری قصد تخریب این میدان را داشت که ما اجازه این تخریب را انجام ندادیم.

نائب رئیس هیأت مدیره میدان بار نوغان گفت: در ۵ سال پیش شهرداری نیز برای ما محدودیت ایجاد کرده بود و یک در ورودی وجود داشت که این مسئله  مشکلات زیادی از جهت رفت و آمد برای شهروندان به وجود می آورد.

غیور افزود: برای حل این مشکلات مکاتباتی را با شهرداری منطقه ،مجلس و شورای شهر و هر نهادی که لازم بوده است تهیه کردیم  تا مجوز درب ورودی را بگیریم.

او تصریح کرد: با مجوز صادر شده به سراغ شهرداری رفتیم تا هزینه را بدهد و درب ورودی را طبق جواز ساخت، سال ۵۱ به صورت قبل برگردانند اما شهرداری اظهار داشت که اعتبار لازم را ندارد.

نائب رئیس هیأت مدیره میدان بار نوغان گفت: با جابه جایی تیرهای برق ،خطوط تلفن و لوله های گاز که هزینه آن را کسبه میدان بار متقبل شدند، توانستیم درب اصلی را بازگشایی کنیم.

غیور افزود: کسبه از قبل ماشین های خود را داخلی خود میدان می گذاشتند و مکانی برای  ماشین شهروندان وجود نداشت.

او تصریح کرد: خارج از میدان بار برای کسبه،  پارکینگ رایگان اختصاص دادیم تا  فضای داخلی میدان تنها به شهروندان اختصاص یابد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.