دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶

کلنگ احداث کارخانه فراوری انگور در بانه بر زمین خورد

انگور

سنندج-عملیات اجرایی نخستین کارخانه فراوری انگور با نام تجاری گلاره در روستای ماسیدر از توابع شهرستان بانه با مشارکت صندوق کار آفرینی امید کردستان و با ظرفیت تولید ۵۰۰ تُن در سال آغاز شد.

به گزارش قدس آنلاین؛ مدیر عامل صندوق کار آفرینی امید روز یکشنبه در حاشیه مراسم کلنگ زنی این کارخانه گفت: برای احداث این کارخانه ۲۰ میلیارد. ریال تسهیلات اشتغالزایی کم بهره توسط صندوق کار آفرینی امید پرداخت شده و ۱۵ میلیارد ریال نیز سهم آورده متقاضی است.

جعفر شرف خانی با بیان اینکه این کارخانه در فاز نخست برای ۱۵ نفر اشتغال و در صورت توسعه برای ۴۵ نفر اشتغال ایجاد می‌کند،  اظهار داشت: این کارخانه به مساحت ۲ هزار مترمربع، زیر بنای یک هزار و ۲۰۰ مترمربع و ۸۰۰ متر مربع فضای سبز احداث می‌شود.

سرپرست فرمانداری بانه نیز با اشاره به همکاری صندوق کار آفرینی امید در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی گفت: این صندوق در زمینه اعطای تسهیلات همکاری بسیار خوبی با متقاضیان داشته و تسهیلات بسیار خوبی در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال در این شهرستان پرداخت کرده است.

محمد امین زاده افزود: صندوق کار آفرینی امید سال گذشته ۴۵ میلیارد ریال و امسال ۳۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان در این شهرستان پرداخت کرده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.