دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵

تخفیف ویژه‌ هتل‌ها برای پذیرایی از زائران اربعین در همدان

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی همدان

همدان- معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی همدان گفت: هتل‌های همدان با تخفیف ۳۰ تا ۷۰ درصدی آماده پذیرایی از زائران اربعین هستند.

به گزارش قدس آنلاین ، علی خاکسار معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی همدان اظهار کرد: به برکت محبت سیدالشهدا(ع) خوان نعمت آن حضرت در همدان گسترده شده و خدمتگذاری از زائران کربلا نصیب این دیار شده است.

خاکسار با بیان اینکه همه دستگاه‌های اجرایی برای میزبانی از زائران اربعین همکاری لازم را دارند افزود: همه مردم و مسئولان استان یکصدا زیر بیرق امام حسین (ع) با برنامه‌ریزی مثال‌زدنی آماده استقبال و میزبانی از مسافران و میهمانان معنوی هستند.

وی بیان کرد: فعالان گردشگری استان، مدیران و بهره‌برداران  تاسیسات گردشگری همدان نیز مهیای میزبانی از زائران اربعین حسینی هستند و در این راستا همه واحدهای اقامتی، پذیرایی و گردشگری ضمن رفع نواقص و کمبودهای واحدهای تحت مدیریت، نهایت تلاش خود را برای ارتقاء کیفیت خدمات دارند.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی همدان با بیان اینکه معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی با صدور بخشنامه‌هایی تاکید بر میزبانی صحیح از زائران ورودی از غرب کشور در همدان دارد افزود: بر این اساس کارشناسان گردشگری چندین مرحله بازدید از تمام مجموعه‌های اقامتی، پذیرایی، تفریحی، مراکز خدماتی واقع در جایگاه‌های عرضه سوخت در سطح شهرها، جاده‌ها، میادین و پارک‌ها داشتند و بر رفع نواقص تاکید کرده‌اند.

خاکسار از ارائه تخفیف برای زائران در مسیر بازگشت از عتبات عالیات از اماکن گردشگری همدان خبر داد و گفت: تسهیلات و تخفیف‌هایی نیز در مراکز اقامتی و خدمات گردشگری استان در نظر گرفته شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.