دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰

بلیت فروشی دیدار جام حذفی شهرخودرو ـ نفت مسجد سلیمان آغاز شد

بلیت فروشی

بلیت فروشی دیدار جام حذفی شهرخودرو ـ نفت مسجد سلیمان آغاز شد.

به گزارش قدس آنلاین ، بلیت فروشی دیدار جام حذفی شهر خودرو مقابل نفت مسجد سلیمان که قرار است روز چهارشنبه 24 مهرماه از ساعت 16:20 در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار شود، با هماهنگی انجام شده از سوی هیئت فوتبال خراسان رضوی و باشگاه شهر خودرو خراسان ، آغاز شد.

هواداران تیم شهر خودرو و علاقه مندان به تماشای این مسابقه می توانند ،در مرحله اول از طریق تلفن همراه و با وارد کردن کد دستوری ( #8080*6655* )  و با در اختیار داشتن کد ملی و رمز دوم کارت بانکی خود ، بلیت این مسابقه را دریافت کنند.

راه دیگر خرید بلیت نیز ورود به سایت ( fc.shahrkhodro.com ) است که در این بخش هم با در اختیار داشتن کدملی و رمز دوم کارت بانکی می‌توانند بلیت الکترونیکی خود را خریداری کنند.

باشگاه شهر خودرو خراسان همچنین برای سهولت بیشتر هواداران خود با راه اندازی اپلیکیشن هواداری، که از طریق سایت این باشگاه در اختیار قرار می گیرد ، نحوه خرید بلیت را در این اپلیکیشن نیز فراهم آورده است که علاوه بر خرید بلیت، امکانات دیگری از قبیل فروشگاه هواداری با تخفیفات ویژه را به هواداران خود ارائه می‌دهد.

تیم فوتبال شهر خودرو خراسان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال ایران موفق شد تیم نساجی مازنداران را در شهر خود با شکست روبرو کند و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند.

تسنیم

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.