دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰

جلیلی:

برای حضور در لیگ برتر مشکلی نداریم/ سالن سجاد تا شروع لیگ آماده می‎شود

بسکتبال

سرپرست تیم آویژه صنعت مشهد گفت: کف‌پوش مناسب، حلقه استاندارد و موقعیت مکانی سالن سجاد خوب است اما رختکن این سالن برای رسیدن به شرایط مطلوب و مدنظر فدراسیون نیاز به تغییراتی دارد.

به گزارش قدس آنلاین ، مجید جلیلی در خصوص سالن محل میزبانی تیم آویژه صنعت خراسان در لیگ برتر، اظهار کرد: از لحاظ سخت‌افزاری مشکلاتی را پیش‌رو داریم. فصل قبل مسابقات در سال مرحوم حمیدی برگزار می‌شد. با وجود اینکه سالن بسیار خوبی است و امکانات لازم را در خود دارد اما این سال به طور تخصصی برای ویلچر طراحی شده و کف‌پوش سالن مخصوص ورزش جانبازان است. با این وجود سالن سجاد امکانات سخت افزاری خوبی در درون خود دارد.

وی ادامه داد: کف‌پوش مناسب، حلقه استاندارد و موقعیت مکانی سالن سجاد خوب است، اما رختکن این سالن در معیارهای استاندارد لیگ و فدراسیون نمی‌گنجد. سالن سجاد برای برگزاری بازی‌ها نیاز به تغییراتی دارد که هنوز انجام نشده، اما امیدواریم در طی روزهای آتی تا شروع رقابت‌ها اقدامات لازم صورت گیرد. تابلوی اسکوربرد و شرایط نور سالن سجاد مشکل دارد که باید هر دوی آن‌ها درست شوند و همچنین وضعیت رختکن و سرویس‌ها هم باید اصلاح شوند. سالن سجاد به طور اختصاصی در اختیار باشگاه نیست و توسط بخش خصوصی اجاره شده است.

سرپرست تیم بسکتبال آویزه صنعت پارسا، بیان کرد: باشگاه‌هایی که ثبت رسمی بوده و شناسه ملی  و شماره ثبت دارند، مستقیما به فدراسیون نامه می‌زنند وبرای مسابقات لیگ اعلام آمادگی می‌کنند. تیم‌هایی که هنوز به طور رسمی ثبت نشده، توسط اداره کل تایید و به فدراسیون معرفی می‌شوند. حضور آویزه صنعت پارسا در لیگ قبل و فصل جاری هم به همین منوال بوده است.

جلیلی در خصوص قانون جدید فدراسیون بسکتبال در رابطه با مصاحبه پس از بازی مربیان، تشریح کرد: در مراسم قرعه‌کشی لیگ، کل حق پخش مسابقات لیگ به شرکت تات واگذار شد. یک بند از این تفاهم‌نامه به باشگاه‌ها اعلام شد که بر این اساس مصاحبه سرمربیان فقط در میکسدزون مشخص شده در سالن صورت خواهد گرفت. در صورتی‌که مربیان هر باشگاهی در خارج از محیط تعریف شده مصاحبه کنند، جریمه سنگینی برای بار اول و دوم معین شده و برای سوم به کمیته انضباطی ارجاع داده می‌شود.

ایسنا

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.