دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰

تشریح ماجرای کشف حجاب یک زن در مشهد

قوه قضائیه

دادیار شعبه ۲۳۲ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ، ماجرای کشف حجاب در یکی از بزرگراه های مشهد را تشریح کرد.

به گزارش قدس آنلاین، قاضی فرهمندنیا دادیار شعبه ۲۳۲ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت:  زنی که متهم به کشف حجاب در یکی از بزرگراه های مشهد است  هم اکنون در بیمارستان  بستری است و در عین حال نیز دستور داده شده تا از سوی پزشکان قانونی مورد معاینات دقیق پزشکی قرار گیرد.
او ادامه داد: بعد از اظهارنظر پزشکان درباره مصرف احتمالی مواد مخدر توهم زا یا مشروبات الکلی، قانون درباره جرائم این زن حکم خواهد کرد.
دادیار شعبه ۲۳۲ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: برخی رفتارها و هنجارشکنی‌ها در ایام سوگواری سالار شهیدان، قابل اغماض نیست و دستگاه قضایی با هنجارشکنانی که با هر بهانه‌ای قصد بازی با اعتقادات مردم را داشته باشند قاطعانه برخورد می‌کند.
قاضی فرهمندنیا ادامه داد: همان گونه که دستگاه قضایی به بررسی ابعاد مختلف یک ماجرا می‌پردازد و بدون تحقیق دقیق درباره علت و انگیزه یک هنجارشکنی عمومی تصمیم نمی‌گیرد به همان اندازه نیز درباره سوءاستفاده‌های احتمالی از این گونه حوادث حساس است و با عاملان جوسازی و تشویش اذهان عمومی به شدت برخورد می‌کند. 

 ساعت ۲۳ دو شب پیش زن جوانی با با وضعیت بسیار زننده و بدون حجاب وارد بزرگراه شهید کلانتری مشهد شده و با رقص و پایکوبی راه بندان ترافیک بسیار زیادی را به راه انداخته بود.

منبع : باشگاه خبرنگاران 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.