جمعه ۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳

رئیس اتحادیه نانوایان مشهد در گفتگو با قدس آنلاین:

نانوایی های اطراف حرم تعطیلی ندارند

تکتم بهاردوست

رئیس اتحادیه نانوایان مشهد

رئیس اتحادیه نانوایان مشهد گفت: تعداد ۵ چادر سیار در مکانهایی مانند فلکه آب و میدان شهدا، نواب و...مستقر می کنیم تا بتوانند در این مکان ها نان های تازه و بسته بندی را با قیمت دولتی در اختیار زائران قرار دهیم.

مصطفی کشتگر رئیس اتحادیه نانوایان مشهد در گفتگو با قدس آنلاین در این خصوص گفت: با توجه به اعلام اتحادیه نانوایان هیچ کدام از نانوایی های اطراف حرم به هنیچ عنوان اجازه تعطیلی در ایام دهه آخر صفر و شهادت امام رضا(ع) را نخواهند داشت و باید در تمام ۲۴ ساعت در جهت ارائه خدمات به زائران و مسافران این ایام فعال باشند.

وی افزود: با توجه به همکاری اداره غله به همه این نانوایی ها اعلام شده که آرد مورد نیازشان برای این ایام را بدون کمترین مشکلی فراهم و در اختیارشان قرارخواهد گرفت که هیچ مشکلی برای تامین نان زائران و مجاروان این ایام نداشته باشیم.

کشتگر گفت: با توجه به ورود زائران زیادی که در این ایام به مشهد مشرف می شوند و طبق پیش بینی ها انجام شده از آن جایی که ممکن است برای تامین نان زائران و هیات مذهبی در این ایام با مشکلاتی مواجه شویم تدابیری اندیشیده شده تا منهای دو کانکسی که ازگذشته در این مکان ها مستقر بودند تعداد ۵  چادر سیار در مکانهایی مانند فلکه آب و میدان شهدا، نواب و...مستقر می کنیم تا بتوانند در این مکان ها نان های تازه و بسته بندی را با قیمت دولتی در اختیار زائران قرار دهیم.

وی ادامه داد: هر ساله به صورت خود جوش نانوایان اعلام آمادگی می کردند که در مکانهایی مانند میقات الرضا، امان آباد و...دستگاه های سیاری در مسیر زائران پیاده قرار دهند و امسال هم یک چنین برنامه هایی را در نظر داریم که با توجه به هماهنگی های انجام شده برای تامین آراد این ایستگاه ها اقدامات لازم انجام شود.

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.