یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۵

رئیس شورای شهر مشهد:

امسال شرایط مناسبی در عرصه میدان شهدا فراهم شده است

محمدرضا حیدری

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: از همه شهروندان و مدیران دعوت می‌کنم از عرصه میدان شهدا بازدید کنند، امسال شرایط مناسبی در عرصه میدان شهدا فراهم شده است.

به گزارش قدس آنلاین ، محمدرضا حیدری، در بازدید از ایستگاه استقبال از زائر میدان شهدا گفت:حجم و حضور زائران بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) سال به سال در حال افزایش بوده و فضای ملکوتی و عاشقانه‌ای در عرصه میدان شهدا حاکم است.

وی افزود:از همه شهروندان و مدیران دستگاه‌ها دعوت می‌کنم تا از عرصه میدان شهدا بازدید کنند و جلوه‌های ایثار، فداکاری، عشق و ارادت به اهل بیت(ع) را ببینند که کامل، برجسته و نمایان است. مردم و موکب‌هایی که از شهرستان‌های دیگر کشور آمدند و افرادی که داوطلبانه و عاشقانه خدمت می‌کنند، فراتر از ما در شورا و شهرداری نقش‌آفرینی کرده و ما تنها زمینه و بستر را فراهم کردیم.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد:مهم‌ترین ویژگی قابل توجه و آنچه در مدیریت شهری به آن تاکید داریم، این است که وجه مردمی بزرگداشت‌ها و مناسبت‌ها حفظ شود. می‌توان جلوه‌های حضور مردم را در میدان شهدا حس کرد.

حیدری افزود: موجی از عشق، ارادت، احساسات و عواطف نسبت به اهل بیت(ع) به ویژه امام رضا(ع) موج می‌زند و من از همه شهروندان دعوت می‌کنم که در عرصه میدان شهدا حضور پیدا کنند و از نزدیک شاهد فضای همدلانه و فداکارانه باشند.

وی گفت: در مقایسه با سال گذشته اکنون شرایط مناسب‌تری در میدان شهدا فراهم شده و به شکل مناسب و زیبایی غرغه‌ها آراسته شده است. معاونت گردشگری کار خوبی را انجام دادند.

ایلنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.