یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

بازتاب سخنان امروز رهبر انقلاب درباره مذاکره با آمریکا در رسانه‌های بین‌المللی

رهبری

سخنان امروز رهبر انقلاب در آستانه ۱۳ آبان مورد توجه رسانه‌های بین المللی قرار گرفت.

قدس آنلاین: آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) و در آستانه ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با  هزاران نفر از دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور دیدار کرد. سخنان رهبر انقلاب در این دیدار مورد توجه رسانه‌های بین‌المللی قرار گرفت:

رویترز رسانه‌ای بود که به این دیدار پرداخت و در خبر خود نوشت: رهبر ایران بار دیگر امکان هرگونه مذاکره میان ایران و آمریکا را رد کرد و مذاکره با آمریکا را بی‌نتیجه دانست.

خبرگزاری فرانسه هم خبری را به این سخنان اختصاص داد و نوشت: آیت الله خامنه‌ای رهبر ایران امکان هرگونه مذاکره میان ایران و آمریکا را رد کرد و گفت که آنهایی که مذاکره را راه حل مشکلات می‌دانند اشتباه می‌کنند چرا که آمریکایی‌ها هیچ امتیازی نمی‌دهند.

د ویک هم بخشی از سخنان مقام معظم رهبری را منتشر کرد و نوشت: رهبر ایران مذاکره با آمریکا را بی‌نتیجه دانست.

راشاتودی هم در خبری به این دیدار پرداخت و نوشت: رهبر ایران مذاکره با آمریکا را بی‌نتیجه دانست و تاکید کرد آمریکایی‌ها هیچ گونه امتیازی به ایران در چنین مذاکره‌ای نخواهند داد.

در خبر منافن هم آمده است: رهبر ایران تاکید کرد که ایران تسلیم فشارهای آمریکا نمی‌شود و تن به مذاکره نخواهد داد. رهبر ایران تاکید کرد که مذاکره با آمریکا بی نتیجه خواهد بود.

عرب نیوز هم خبری را به سخنان رهبری اختصاص داد. در این خبر می‌خوانیم: رهبر ایران تاکید کرد ایران با آمریکا مذاکره نخواهد کرد.  

اسپوتنیک نیز نوشت: رهبر انقلاب ایران تاکید کرد ایران تسلیم فشار های آمریکا نمی‌شود و تن به مذاکره نمی‌دهد چرا که مذاکره با آمریکا بی‌نتیجه است

ترند نیز رسانه دیگری بود که به این سخنرانی پرداخت و نوشت: آیت الله خامنه‌ای بار دیگر تاکید کرد ایران با آمریکا مذاکره نمی‌کند.

روزنامه استرالیایی نیز نوشت رهبر ایران هر گونه مذاکره با آمریکا را ممنوع کرد.

آسوشیتدپرس هم در اخبار خود به این دیدار پرداخت و تاکید کرد که رهبر ایران امکان هرگونه مذاکره میان ایران و آمریکا را رد کرد.

فرانس ۲۴ نیز نوشت: رهبر ایران امکان هر گونه مذاکره میان ایران و آمریکا را رد کرد.

جروزالم پست در خبری در مورد این سخنرانی نوشت: رهبر ایران با اشاره به تلاش‌های ماکرون برای برگزاری دیدار میان ایران و آمریکا تاکید کرد که ایران با آمریکا مذاکره نخواهد کرد.

شینهوآ هم رسانه‌ای بود که به این سخنان پرداخت و نوشت: رهبر ایران مذاکره با آمریکا را ممنوع و تاکید کرد مذاکره با واشنگتن بی نتیجه است.

یورونیوز هم نوشت: رهبر ایران بار دیگر تاکید کرد که ایران تسلیم فشار آمریکا نمی‌شود و با آمریکا وارد مذاکره نخواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری ایلنا

نظرات

  • ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۶:۰۰
    0 1
    واقعا همینطور که ایشان می فرمایند مذاکره با امریکا عبث وبیهوده می باشد تا به امروز امریکا با هرکشوری مذاکره کرده عمل به تعهد خودش نکرده در مذاکره فقط سود خودش را در نظر دارد وهیچ حقی برای طرف مقابل قایل نیست خوی استکباری چنین است

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.