یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۹

اعلام محدودیت‌های ترافیکی ۱۳ آبان در مشهد

محدودیت ترافیکی

محدودیت‌های ترافیکی ویژه راهپیمایی ۱۳ آبان ماه در هسته مرکزی شهر مشهد اجرا می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی اظهار کرد: صبح روز دوشنبه سیزدهم آبان ماه، از تردد تمامی وسایل نقلیه در میدان ۱۵ خرداد به سمت میدان بسیج، خیابان امام رضا (ع) از میدان بسیج به سمت میدان ۱۵ خرداد، خیابان فدائیان اسلام از تقاطع نخریسی سه به سمت میدان بسیج جلوگیری می‌شود.

سرهنگ محمد رضا دهنوی گفت: همچنین در این بازه زمانی از تردد وسایل نقلیه در خیابان بهار از تقاطع بی سیم تا خیابان بهار هشت به سمت میدان بسیج، خیابان امام رضا (ع) از میدان بسیج تا حرم مطهر رضوی و طول خیابان شهید اندرزگو جلوگیری می‌شود.
وی ادامه داد: محدودیت‌های توقف وسایل نقلیه نیز از ساعت ۲۴ امشب در طول خیابان امام رضا(ع)، از میدان بسیج تا حرم مطهر رضوی و میدان بیت المقدس و طول خیابان اندرزگو تا تقاطع خسروی اعمال می‌شود.
راهپیمایی ۱۳ آبان در شهر مشهد با حضور مردم، طلاب، دانشجویان، استادان و دانش‌آموزان ساعت هشت و نیم صبح از میدان بسیج به سوی حرم مطهر رضوی انجام می‌شود و شرکت کنندگان پس از اجتماع در رواق امام خمینی (ره) حرم مطهر رضوی به سخنرانی سردار سرلشکر رحیم صفوی مشاور عالی رهبری گوش فرا خواهند داد.

منبع: ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.