دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

معاون حمل و نقل استان همدان :

لزوم تداوم کنترل و نظارت بر عملکرد وانت بارها در حمل و نقل عمومی

حمل ونقل

همدان- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان گفت: طرح کنترل و نظارت بر عملکرد وانت بارها در حمل و نقل عمومی تداوم دارد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل ازروابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، صفر صادقی راد معاون حمل و نقل استان همدان در نشست لزوم ساماندهی کنترل و نظارت بر ناوگان وانت بار که با حضور مدیران شرکت های حمل و نقل و صنوف وابسته برگزار شد، بر ضرورت اخذ بارنامه توسط این ناوگان تاکید کرد.

صادقی راد با اشاره به بخشنامه های قبل مبنی بر صدور بارنامه برای ناوگان وانت بار و صدور کارت هوشمند برای این ناوگان و رانندگان فعال در این بخش بر تدوام این طرح تاکید کرد و اظهار داشت: مباحث نظارتی در پیشگیری از قاچاق کالا و سایر تخلفات احتمالی این صنف ضرورت ساماندهی این ناوگان را افزایش می دهد.

وی افزود: هدف از این نشست بررسی مشکلات اجرایی طرح ساماندهی وانت بارها است که با توجه به اشراف مدیران انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل کالا و انجمن صنفی رانندگان مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

معاون حمل و نقل استان همدان با اشاره به اینکه یکی از اصلی ترین نکته های این طرح، افزایش ایمنی این ناوگان است، ادامه داد: حضور رانندگان در کلاس های آموزشی قبل از اخذ کارت هوشمند گامی در افزایش اگاهی رانندگان این بخش است.

صادق راد اضافه کرد: کارت هوشمند ناوگان و رانندگان، دقت بر سلامت رانندگان فعال در این بخش و همچنین معاینه فنی ناوگان را شامل می شود که خود گامی در ارتقاء ایمنی خواهد بود.

وی یادآور شد: یکی دیگر از اهداف اصلی این طرح نظارت بر عملکرد این ناوگان در مقوله قاچاق کالا است و برای رسیدن به همه اهداف طرح نیازمند تعاملی دو سویه هستیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.