پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان :

تفاهم نامه همکاری آموزشی با اداره کل تامین اجتماعی نیروهای مسلح

تفاهم نامه همکاری آموزشی با اداره کل تامین اجتماعی نیروهای مسلح

همدان- به منظور ارتقاء صلاحیت های فنی و حرفه ای و توانمندی متقاضیان بازنشسته و مستمری بگیران وزارت دفاع و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان همدان تفاهم نامه همکاری آموزشی منعقد گردید.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان این تفاهم نامه سه جانبه فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای ، اداره کل تامین اجتماعی نیروهای مسلح  و کانون انجمن صنفی آموزشگاههای آزاد استان منعقد گردید.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای با اشاره به اینکه آموزش های فنی و حرفه ای زمینه ساز اشتغال هست گفت:این تفاهم نامه در راستای توانمند سازی افراد متقاضی در رشته های مختلف آموزشی و استفاده از مربیان مجرب و کار آزموده اجرا میگردد.

وهب مختاران بیان داشت :یکی از راههای کمک به پیشرفت و آبادنی کشور  نیاز به آموزش های مهارتی و فنی و حرفه ای است.

 وی با تاکید بر رسالت  سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در آموزش های مهارتی  بیان داشت: در حال حاضر  فرمان را به سمت کارآفرینان که بازار تولید در دست ایشان می باشد چرخانده ایم.

در ادامه مدیر کل تامین اجتماعی نیروهای مسلح از حرفه ها  و کارگاههای فنی و حرفه ای سخن گفت و بیان د اشت: مخاطبین و مشترکین ما و خانواده های ایشان برای دوام و بقای این کشور و امنیت هزینه زیادی داده اند.

مجتبی هوشمندی اظهار داشت: تمام کسانی که در این دولت و مملکت فعالیت می کنند در این دوام و بقا و امنیت شریک هستند..

وی گفت : قشر نیروهای مسلح  هم هزینه های جسمی دادند هم هزینه های روحی و نگاه نظام به این قشر نگاه خاصی است جهت جبران زحماتی که می کشند.

 هوشمندی  بیان داشت:با توجه به وضعیت اشتغال و رویکردهای دنیا در این زمینه و عبور از سیستم های فربه ،مهارت یکی از زمینه هایی است که دوا و بقا ی جامعه را تضمین میکند و یکی از بهترین راهها برای تامین معیشت مهارت آموزی است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.