پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵

رزمایش اقتدار عاشورایی در تبریز برگزار شد

بسیج

تبریز - رزمایش اقتدار عاشورایی گردان های بیت المقدس و کوثر با هدف حفاظت از انقلاب اسلامی و منویات مقام رهبری، به مدت ۲ روز در تبریز برگزار شد.

 به گزارش قدس آنلاین؛ فرمانده سپاه امامت تبریز روز پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: اجرای کلاس‌های عقیدتی، رزمی، تمرینات تاکتیکی، ارتقای سطح معنوی، بازبینی تمرین سناریوهای پیش‌بینی شده، امنیت پایدار، توانمندی حضور، امیدآفرینی و مایوس‌سازی دشمنان از اهداف این رزمایش بود.

سرهنگ حسن صفدری افزود: گردان‌های شرکت کننده در این رزمایش با آمادگی و قدرت تمام حضور یافته و  ادارات و نهادهایی مانند مخابرات، ادارات برق، گاز، آب، آتش‌نشانی، فوریت پزشکی، هلال احمر و شهرداری نیز در کنار این گردان ها شرکت کردندحضور داشتند.

وی با بیان اینکه کلاس‌های عقیدتی، بصیرتی، آموزش‌های رزمی و امداد و نجات در رزمایش بیت‌المقدس برگزار شد، اظهار داشت: ۳ گردان عملیات کنترل اغتشاشات و ناآرامی‌ها، عملیات تاخیری (ماموریت دفاعی)، امداد و نجات و مردم یاری نیز در این رزمایش به انجام رسید.

صفدری اصلی‌ترین هدف از برگزاری رزمایش فوق را ارتقای روحیه خودباوری، خداباوری و ولایت مداری و در کنار آن ارتقای توان رزمی دانست و گفت: تا آخرین نفس برای ایجاد امنیت پایدار پشت ولایت فقیه هستیم و هر کس علیه جمهوری اسلامی ایران حرکتی کند جواب پشیمان کننده‌ای خواهد گرفت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.