جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۳

پایان رزمایش بزرگ الی بیت المقدس در جغتای

رزمایش سراسری الی‌بیت المقدس

رزمایش نظامی الی بیت المقدس اعضای بسیج و نیروی سپاه پاسدران انقلاب اسلامی عصر امروز در شهرستان جغتای خراسان رضوی پایان یافت.

به گزارش قدس آنلاین، فرمانده بسیج سپاه پاسدران انقلاب اسلامی ناحیه جغتای گفت: این رزمایش از دیروز به مدت ۳۶ ساعت در منطقه عمومی روستای امام زاده سید عبد الله شهرستان جغتای برگزار شد.

سرگرد پاسدار اسماعیل زیبایی افزود: در این رزمایش دو روزه، بسیجیان و سپاهیان توان نظامی و دفاعی خود را در برابر دشمن فرضی به نمایش گذاشتند.

وی شعار این رزمایش را "چهل سال مردم یاری، امنیت و خدمت به مردم" بیان کرد و گفت: اجرای عملیات های کمین و انفجارات، ساعت ها پیاده روی شبانه در کویر و کوهستان و حضور در میدان تیر از مهمترین برنامه های این رزمایش دو روزه بود.

فرمانده بسیج سپاه پاسدران انقلاب اسلامی ناحیه جغتای افزود: برگزاری کلاس های آموزشی سلاح شناسی، مهارت تیراندازی و شلیک باسلاح های تخصصی و کلاش، امداد و نجات، جهت یابی و تخمین مسافت از دیگر برنامه های رزمایش الی بیت المقدس بود.

زیبایی گفت: همچنین در حاشیه این رزمایش، برنامه های دیگری مانند: پخش فیلم، کلیپ و نماهنگ و برنامه های مذهبی مانند: زیارت عاشورا و نمازجماعت نیز برگزار شد.

منبع: صداوسیما

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.