شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵

آتش‌سوزی گسترده در یکی از واحدهای بزرگ لبنی قوچان مهار شد

سازمان آتش نشانی مشهد

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی قوچان گفت: شب گذشته دو آتش‌سوزی گسترده در یکی از واحدهای لبنی این شهرستان رخ داد که پس از تلاش چندساعته نیروهای عملیاتی، آتش ساعت ۳ بامداد مهار شد.

به گزارش قدس آنلاین، حسنعلی ولی‌زاده  با اشاره به آتش‌سوزی شب گذشته در یکی از بزرگترین واحدهای لبنی این شهرستان گفت: ساعت ۲۲:۰۴ اولین تماس تلفنی با ۱۲۵ مبنی بر حریق در این واحد تولیدی واصل شد که بلافاصله ۲۵ نیروی عملیاتی به محل اعزام شدند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی قوچان یادآور شد: این واحد تولیدی در کیلومتر ۲۰ محور قوچان به مشهد قرار داشته و خروج نیروهای سازمان از محدوده شهری منوط به اجازه و مجوز رئیس شورای مدیریت بحران شهرستان بود که بلافاصله صادر شد.

وی با بیان اینکه طبق بررسی‌های اولیه دو سوله این واحد تولیدی دچار حریق شده بود و علت حادثه همچنان در حال بررسی است، تصریح کرد: آتش ساعت یک و ۲۰ دقیقه بامداد کنترل و مهار شد و نیروهای سازمان آتش‌نشانی پس از لکه‌گیری به محل بازگشتند.

ولی‌زاده تأکید کرد: ساعت یک و ۳۰ دقیقه بامداد نیز اعلام آتش‌سوزی مجدد در محل شد که بلافاصله دو اکیپ ۶ نفره برای مهار آتش‌سوزی به محل اعزام شدند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی قوچان ادامه داد: عملیات مهار و خاموش کردن نیروها ساعت ۳ و ۱۰ دقیقه بامداد به پایان رسید و آتش نشانان به محل استقرار برگشتند.

منبع: فارس

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.