شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷

دوبانده شدن محور بردسکن به خلیل‌آباد اعتبار ملی می‌خواهد

جاده دو بانده

فرماندار بردسکن گفت: تسریع در دوبانده شدن محور بردسکن به خلیل‌آباد، جزو اولویت این شهرستان بوده، ولی امکان اینکه این پروژه بدون تخصیص اعتبار ملی به بهره‌برداری برسد، وجود ندارد.

به گزارش قدس آنلاین، فرماندار بردسکن اظهار کرد: از قول های داده شده مدیران راه و شهرسازی در مورد دوبانده شدن محور بردسکن به خلیل‌آباد اطلاعی ندارم، ولی آنچه مهم بوده این است که آسفالت و دوبانده شدن این محور از آرزوهای مردم و جزو اولویت‌های فرمانداری بردسکن است.

مجتبی شاکری اعتبارات یک یا دو میلیارد تومانی برای ساخت این محور را رقمی ناچیز دانست و افزود: با توجه به هزینه‌های بالای جاده سازی، فقط اعتبارات ملی برای تکمیل این پروژه مورد تاکید است.

وی با اشاره به ترافیک محور خلیل‌آباد به بردسکن که به دلیل بار ترافیکی ناشی از تردد خودروهای سبک و سنگین شهرستان‌های مختلف برای عزیمت به ‌استان‌های مختلف از محور بردسکن به سبزوار یا بردسکن به بجستان و طبس است، متذکر شد: بردسکن در یک شاهراه ارتباطی برای عزیمت مسافران و رانندگانی است که قصد سفر به استان‌های مختلف از جمله تهران، سمنان، مازندران، گلستان، خراسان جنوبی، سیستان وبلوچستان، یزد، فارس و کرمان را دارند.

فرماندار بردسکن با تاکید بر اینکه اولویت این شهرستان اجرای سریع ساخت این محور است تا از تصادفات ناگواری که هرچند گاه اتفاق می‌افتد، جلوگیری شود، ادامه داد: تسریع در اجرای این پروژه امری ضروری است و فرمانداری به جد پیگیر اجرای عملیات ساخت این پروژه از طریق استان و کشور و نیز پیگیری توسط نماینده مردم بردسکن در مجلس شورای اسلامی است.

شاکری تصریح کرد: همان طور که محور شادمهر به کاشمر در اولویت قرار گرفته، محور بردسکن-خلیل‌آباد هم به موازات آن لازم است دارای پیشرفت کاری باشد، زیرا بار ترافیکی این محور همچون محور شادمهر به بردسکن و انابد است که روزانه محل تردد صدها خودروی سبک و سنگین از این محور قرار دارد.

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.