یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲

در هفت ماهه سال جاری انجام شد

اجرای بیش از ۵۴ کیلومترخطوط انتقال آب در روستاهای استان

انتقال آب

همدان- مدیر نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان از اجرای ۵۴.۵ کیلومتر خطوط انتقال آب از ابتدای سال جاری تا پایان مهر ماه؛ در روستاهای تحت پوشش خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان؛محمد رنجبر کرمی گفت: برهمین اساس در هفت ماهه سال جاری در کل استان، ۱۰.۵ کیلومتر شبکه آبرسانی با صرف ۱۰ هزارو ۷۴۷ میلیون ریال ، اصلاح و باسازی شد.

رنجبر کرمی افزود: از جمله این موارد میتوان به اصلاح و بازسازی ۷.۶ کیلومتر ازشبکه روستای تفریجان با هزینه کرد بیش از ۹ هزار میلیون ریال، بازسازی و نوسازی ۱.۵ کیلومتر شبکه آبرسانی روستای ده سرخه با صرف ۹۴۶ میلیون ریال و توسعه ۲ هزارو ۹۹۵ متر شبکه روستای سولیجه اشاره کرد.  

وی همچنین بیان کرد: در حوزه اجرای خطوط انتقال نیز در مجموع ۵۴.۵کیلومتر خط انتقال دربازه زمانی هفت ماهه سال جاری، اجرا و به بهره برداری رسید. از جمله این موارد می توان به اجرای بیش از ۲۲کیلومتر خط انتقال در شهرستان رزن با صرف ۱۹۰۰ میلیون ریال، اجرای بیش از۲کیلومتر خط انتقال در شهرستان نهاوند با صرف یک هزاررو ۳۶ میلیون ریال اعتبار، اجرای  ۵۳۰ مترخط انتقال در شهرستان اسدآباد با صرف ۵۶۸ میلیون ریال، اجرای بیش از ۳کیلومتر در شهرستان ملایر، اجرای یک کیلومتر خط انتقال در شهرستان همدان با صرف یک هزارو ۵۸۰ میلیون ریال و اجرای ۲۵ کیلومتر خط انتقال در مجتمع عظیم دره شهرستان کبودراهنگ  اشاره کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.