یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۹

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خبر داد:

آغازذخیره سازی نفت سفید برای مناطق روستایی صعب‌العبور خراسان شمالی

توزیع نفت

خراسان شمالی- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: نفت سفید به اندازه کافی در استان ذخیره شده است و روستاییان نباید نگران تامین آن باشند.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه خراسان شمالی مجتبی شکوری اظهار داشت: اکنون ۱۲ هزار و ۶۹۴ خانوار روستایی استان در زمستان از نفت سفید برای گرمایش منازل خود استفاده می کنند که کالابرگ را دریافت کرده اند و اکنون این ماده سوختنی در مخازن فروشندگی های روستاها درحال ذخیره سازی بوده و مشکلی در تامین آن وجود ندارد.  

وی افزود: هزار و ۱۰۰ خانوار روستایی در بجنورد، ۲ هزار و ۲۰۰ خانوار در مانه و سملقان، ۶ هزار و ۵۰۰ خانوار در راز و جرگلان، هزار و ۴۸۵ خانوار در اسفراین، ۱۷۹ خانوار در گرمه و جاجرم و هزار و ۲۳۰ خانوار در شیروان و فاروج از نفت سفید استفاده می کنند.  

شکوری خاطرنشان کرد: ۱۸ فروشندگی در شیروان و فاروج، ۲۲ فروشندگی در اسفراین، گرمه، جاجرم و ۷۲ فروشندگی در بجنورد و مانه و سملقان ورازوجرگلان نسبت به توزیع نفت سفید به روستاییان استان اقدام می کنند.  

وی اظهار داشت: هر خانوار برای مصرف ۳۰ تا ۴۰ روزه خود به طور میانگین ۲۲۰ لیتر نفت سفید دریافت می کند.  

شکوری گفت: در قالب گشت های بازرسی، نیازهای روستاهای استان بررسی و شناسایی شده و در صورت نیاز نسبت به توزیع نفت سفید روستاییان اقدام می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.