جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲

همزمان با هفته بسیج

برگزاری آیین غبارروبی مزار شهدای مدفون در حرم مطهر رضوی و میثاق با ولایت

غبارروبی

همزمان با هفته بسیج و با هدف تجدید میثاق با آرمان‌های رهبری و شهدای گرانقدر، به همت حوزه مقاومت بسیج آستان قدس رضوی آیین غبارروبی مزار شهدای مدفون در حرم مطهر رضوی برگزار شد.

به گزارش قدس آنلاین، همزمان با هفته بسیج، ویژه برنامه میثاق با شهدا با حضور جمعی از خدام بارگاه منور رضوی، کارکنان بسیجی آستان قدس رضوی و آحاد مردم ولایتمدار شهر مقدس مشهد برگزار و مزار شهدای مدفون در حرم مطهر رضوی غبارروبی و عطرافشانی شد.
مهدی حسن‌زاده؛ فرمانده پایگاه بسیج معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در حاشیه برگزاری این آیین اظهار کرد: در این مراسم کاروان بسیجیان آستان قدس و خدام بارگاه منور رضوی با اجتماع در رواق دارالهدایه صحن جمهوری اسلامی حرم مطهر رضوی با آرمان‌های رهبری و شهدای گرانقدر تجدید میثاق کردند و سپس به سمت بهشت ثامن الائمه(ع) واقع در صحن‌های جمهوری، انقلاب اسلامی و آزادی حرکت کرده و مزار مطهر ۷۶۰ شهید را غبارروبی کردند.
وی بیان کرد: این حرکت در واقع تجدید میثاق با ولایت و شهدا و جدا کردن صف مردم از آشوبگران و حمایت از بیانات مقام معظم رهبری است تا اعلام کنیم همچون گذشته با تمام توان راه شهدا و اهل بیت(ع) را ادامه خواهیم داد.
حسن‌زاده با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی یک انقلاب جهانی است که با خون شهدا آبیاری شده است، تاکید کرد: کارکنان بسیجی آستان قدس رضوی ضمن محکومیت حرکت مذبوحانه دشمنان در حوادث اخیر، صف خود را از آشوبگران جدا کرده و فرمایشات رهبری را فصل الخطاب خود قرار دادند.
گفتنی است؛ در این مراسم ضمن تلاوت کلام وحی و شعرخوانی و مداحی ذاکران و مداحان اهل بیت(ع) در رواق دارالهدایه، کاروان خدام و بسیجیان آستان قدس رضوی مزار شهدای مدفون در حرم مطهر واقع در بهشت ثامن الائمه(ع) را عطرافشانی کردند.

منبع : استان نیوز 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.