سه‌شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱

آغاز عملیات اجرایی احداث مسیر ویژه دوچرخه سواری در کرج

همایش دوچرخه سواری به مناسبت هفته هوای پاک

البرز- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت:عملیات اجرایی راه اندازی مسیر ویژه دوچرخه سواری در جهانشهر کرج به طول حدود ۲ کیلومتر آغاز شد.

به گزارش قدس آنلاین وبه نقل از پایگاه خبری شهرداری کرج، محمدرضا احمدی نژاد با اشاره به اینکه با توسعه حمل و نقل سبز بخش اعظمی از معضل ترافیک و آلودگی هوای کلانشهر کرج برطرف خواهد شد، اظهار داشت: با ایجاد زیرساخت های لازم در این بخش، شهروندان با سهولت و آرامش بیشتری می‌توانند از دوچرخه برای تردد در مسیرهای کوتاه شهری و محلی استفاده کنند.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی راه اندازی مسیر ویژه دوچرخه سواری در جهانشهر کرج به طول حدود ۲ کیلومتر آغاز شده است، گفت: پارک خانواده، باند شمالی بلوار ماهان، میدان جمهوری و بلوار مولانا مسیر ویژه دوچرخه سواری در جهانشهر برای تردد دوچرخه سواران خواهد بود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج تصریح کرد: عملیات اجرایی این مسیر توسط سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج در حال انجام است که امیدواریم با توسعه زیرساخت‌های مرتبط به دوچرخه سواری تا ۵ سال آینده، سهم سفرها با دوچرخه که در حال حاضر زیر یک درصد است، افزایش پیدا کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.