سه‌شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:

دستگاه‌های اجرایی تسهیل‌گر امور اشتغال و تولید باشند

معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار

همدان- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان گفت: دستگاه‌های اجرایی تسهیل‌گر امور اشتغال و تولید باشند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری همدان ظاهرپور مجاهد در جلسه کمیته پایش محیط کسب و کار استان همدان به نقد رویه برخی دستگاه‌های اجرایی پرداخت و افزود: کار ما مسئولان تسهیل امور مردم است؛ بنابراین باید به نحوی عمل‌ کنیم که بستری برای ایجاد اشتغال و همچنین رونق تولید برای تولیدکنندگان فراهم شود.

پورمجاهد بیان کرد: همه مسئولان ادارات مختلف قوانین مخل در دستگاه خود را شناسایی و به کمیته پایش و محیط کسب‌وکار معرفی کنند، تا بتوان در نشست‌های بعدی بررسی‌های لازم برای رفع آن‌ها صورت گیرد.

وی گفت: برآیندها باید تسهیل‌گر باشند و اگر مسئولان مربوطه به موانعی در این زمینه‌ برخورد کردند آن‌ها را سریعا گزارش کنند.

 پورمجاهد با اشارهبه اینکه اولویت ما تسهیل و حمایت در امور اشتغال در استان است، گفت: از همه دستگاه‌های زیربط خواهشمندیم به مجموعه‌های خود تصمیمات اتخاذی را اطلاع‌رسانی کنند تا واحد فرمانداری‌های ما در شهرستان‌ها دچار اختلال نشوند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار با اشاره به توجه دستگاه‌های اجرایی به امر تولید، تاکید کرد: اعضا کمیته باید به صورت دلسوزانه و مسئولیت‌پذیرانه، دغدغه اصلی‌شان رفع مشکلات مردم بخصوص جوانان در امر اشتغال و تولید باشد. دستگاه‌های اجرایی برای روان‌کاری و تسهیل امور، کمیته‌هایی تشکیل دهند؛ چون این اقدام در تسریع امور و ایجاد اشتغال تاثیرگذار است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.