چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۳

عرضه «متری شش و نیم» ویژه نابینایان

متری شش و نیم

فیلم سینمایی «متری شش و نیم» با همکاری «فیلیمو» و «سوینا»، برای انتشار اینترنتی ویژه نابینایان توضیح‌دار شد.

به گزارش قدس آنلاین، طی این همکاری از این پس فیلم‏‌ها‏ و سریال‏‌های محبوب که تا به حال صوتی نشده است به شکل حرفه‏‌ای و با حضور چهره‏‌ها توضیح‏‌دار و پخش خواهد شد.

فیلم سینمایی «متری شش و نیم» به نویسندگی و کارگردانی سعید روستایی و تهیه کنندگی سید جمال ساداتیان  اولین فیلمی است که با همکاری فیلیمو و سوینا با صدای احسان کرمی توضیح دار و همزمان با روز جهانی معلولین در این سامانه منتشر شده است.

این فیلم نخستین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به روی پرده رفت و برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شد.
سوینا با شعار سینمای ویژه نابینایان، با هدف فراهم آوردن امکان دسترسی افراد نابینا و کم‌بینا به تولیدات سینمایی تاسیس شده است و در تازه‌ترین همکاری خود با سرویس وی‌اودی فیلیمو، در راه انتشار عمومی فیلم‌های مناسب‌سازی شده برای نابینایان گام برداشته است. 

فیلیمو نیز تاکنون  با مناسب سازی و انتشار فیلم‌ها و سریال های متعددی از جمله مانکن، نهنگ آبی، احضار، آینه بغل، به وقت شام و ... برای ناشنوایان در راستای مسئولیت اجتماعی اقدام کرده و در آینده نیز مجموعه فیلم های ویژه گروه نابینایان و ناشنوایان را کامل تر خواهد کرد.

مخاطبان سوینا و فیلیمو می توانند جهت استفاده از این آثار با مراجعه به سایت های  https://www.filimo.com  و http://www.sevinagroup.com از این خدمت جدید بهره‌مند شوند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.