چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸

رئیس هیئت اسکی استان البرز:

البرزی‌ها شاکله اصلی تیم ملی اسکی جوانان را تشکیل می‌دهند

مسابقات اسکی آلپاین جام فجر

البرز- رئیس هیئت اسکی استان البرز با بیان اینکه اسکی بازان البرزی استخوان بندی تیم ملی جوانان را تشکیل می دهند گفت: خوشبختانه تمامی ملی پوشان حاضر درتیم جوانان از استان البرز هستند که به مسابقات المپیک ۲۰۲۰ جوانان اعزام خواهند شد.

علی عمران سولقانی در گفتگو با قدس آنلاین اظهار کرد: البرز از سنوات گذشته تاکنون به قطب اسکی کشور تبدیل شده که بخش اعظمی از افتخارات و ملی پوشان کشور متعلق به این استان است.

وی در خصوص فصل جدید رقابت های اسکی گفت: تمامی امکانات و شرایط برگزاری مسابقات اسکی به بهترین نحو ممکن آماده شده و با نخستین بارش برف در دیزین این رقابت ها در بالاترین سطح و کیفیت برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت اسکی استان البرز از فعالیت بخش خصوصی در بحث آموزش اسکی خبرداد و گفت: یک مجموعه بخش خصوصی با کادری حرفه ای در حالی فعالیت خود را در البرز آغاز می کند که اعتقاد داریم با حضور و مشارکت بخش خصوصی در آینده حرف های به مراتب بیشتری در سطح ملی و بین المللی خواهیم داشت.

سولقانی تصریح کرد: یکی از اصلی ترین شروط توسعه ورزش توجه به مقوله آموزش است که وظیفه خود می دانیم جهت همگانی کردن رشته اسکی از بخش خصوصی و تمامی کسانی که علاقه مند به فعالیت در این حوزه هستند حمایت لازم را به عمل آوریم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.