پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹

عوامل آتش زدن بانک های شیراز دستگیر شدند

آتش زدن بانک - کراپ‌شده

شیراز-فرمانده انتظامی استان فارس گفت: عامل اصلی تخریب و به آتش کشیدن ۱۶ بانک شیراز در اغتشاشات آبان ماه ۹۸ دستگیر شد.

به گزارش قدس آنلاین؛ سردار سرتیپ دوم رهام بخش حبیبی، چهارشنبه در این باره گفت: به دنبال وقوع برخی اغتشاشات و ناآرامی‌ها در آبان ماه ۹۸ و سوء استفاده فرصت طلبان از این موضوع در شیراز، شناسایی و دستگیری عاملان اصلی اغتشاشگران و آشوبگران در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی گسترده، موفق به شناسایی یکی از عاملان اصلی اغتشاشات حوادث اخیر شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس بیان داشت: با هماهنگی مقام قضایی، متهم در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاه خود واقع در یکی از شهرستان‌های اطراف شیراز دستگیر و به مقر انتظامی انتقال داده شد.

حبیبی با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده در تخریب و آتش زدن ۱۶ بانک شیراز نقش داشته است، افزود: تحقیقات تکمیلی پلیس در این زمینه همچنان ادامه دارد.

واکنش‌ها به اصلاح قیمت بنزین که بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از بیست و چهارم آبان ماه ۹۸ به اجرا گذاشته شد، در شهرهای مختلف اشکال متفاوت داشت.

در برخی شهرها این واکنش‌ها تنها در حد تجمع بود و در برخی شهرها با ایجاد ترافیک همراه شد اما در این میان، برخی افراد به اموال عمومی آسیب وارد کردند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.